May 2015

「D E S M O N D G A L L A G H E R」

31. may 2015 at 19:50 | Drake |  「C H A R A C T E R S」


Tags: Killer, Garrett, Gary

Sky People: Delinquent

Status: alive

Age: 20 [twenty]

Occupation: guardsman

Main weapon: machete


Property: mačeta, automatická pistole

STRENGTHS

Díky svému pevnému a vycvičenému tělu má výhodu při boji zblízka. Je dobře vycvičený, díky tréninku, jenž absolvoval na Arše. Disponuje velkou fyzickou výdrží a rychlostí. Široká ramena a dostatečné množství bicepsových svalů mu pomáhají při zvedání těžkých předmětů. Unese dost velkou váhu a díky tomu dokáže i své velké tělo vytáhnout na strom nebo do jiných míst, kam potřebuje vylézt. Je poměrně zručný, co se týče střelných zbraní. Není to žádný elitní sniper, ale pokud se soustředí a není pod tlakem, tak svůj cíl trefí. Za všechno, co umí může poděkovat Arše. Naučil se boji tělo na tělo, přesněji MMA, což je smíšené bojové umění. Nejvíc však preferuje boj sečnou zbraní jako je sekera nebo mačeta. Desmond má vlohy k tomu, aby byl výborný stopař, dokáže si všimnout maličkosti a odhadnout, co jí zapříčinilo. Po příletu na zem se jeho hlavní výhodou stává chladnokrevnost. Není chladnokrevný ke svým lidem, ale k nepříteli. Dokáže na sebe vzít zodpovědnost a vést své lidi, nebo dokonce pro jejich dobro zabíjet.

WEAKNESSES

Co se týče zbraní, tak pokulhává v přesnosti. Hod tomahawkem nebo střelba lukem jde zcela mimo něj. Nedokáže se soustředit a vyčkávat na správnou příležitost. Střelné zbraně mu tolik nevadí, ale čemukoli, kde se musí házet na terč, se vyhýbá. Takže až vám navrhne, že vám z hlavy sestřelí šípem jablko, vemte nohy na ramena. Nebo v hlavě budete mít dekoraci v podobě šípu. Neumí plavat, nikdy se to nemohl naučit. Ani neví, jak by se to mělo správně dělat. Nezajímal se o to. Jedná impulzivně a horkokrevně. Tyto dvě vlastně ho mohou stát krk. Občas se stane, že se vykašle na plán týmu a jedná podle vlastního uvážení. Někdy to vyjde, ale vždycky takové štěstí mít nebude. Vždycky má svou pravdu, a tak se stane, že nehledí na rady ostatních, kteří mají mnohdy dobré a lepší nápady. Svou tvrdohlavostí může ohrozit všechny okolo. Bohužel je v tomhle ohledu slepý.

PERSONALITY

Povaha každého člověka je komplikovaná a proměnlivá jako zápas v NHL. To samé platí u něj. Každá situace na něj působí jinak, některá jej emočně zasáhne a jiná ne, proto se liší i jeho reakce. Desmond je jasný cholerik. Má rád pravidla a cíle, kterých se snaží držet. Za každou cenu se chce držet své cesty a svého plánu. Jiná cesta neexistuje. Nesnáší, když mu někdo radí, co a jak má dělat. On se dokáže přizpůsobit každé situaci, každé podmínce, i přestože si vlastně není jistý, co dělá. Své myšlenky a plány často nedává najevo, nesnese kritiku, která by mohla přijít. Je vytrvalý, jde si za svým. Boj pro něj končí jen vítězstvím. Jistě, někdy prohraje, ale sám v hlavě si říká, že do boje nedal všechno a dalšími výmluvami si vytvoří cestičku až k vítězství. Když chce dokáže vyburcovat dav a přinutit ostatní, aby dělali, co chce. Nevýhodou jeho příkré cílevědomosti je to, že neví, kdy toho musí nechat. Sám neví, kde je jeho hranice, kam až může zajít. Jedná impulzivně a lhostejně. Nejdřív koná a pak myslí. Jeho chladnokrevnost se na něm podepsala. Dokáže lidem ublížit a někdy cítí i radost. Svůj vztek si vybíjí na ostatních. Nejdříve je vyprovokuje a nechá zasadit první ránu, pak přichází jeho chvíle. Ztrácí kontrolu a když ho někdo včas neodtrhne, dotyčný dopadne při nejlepším hodně zle. Je jako hrnec, do kterého kape voda po kapkách. Chvilku trvá, než přeteče, ale jednou přeteče, protože žádný hrnec není tak velký. To samé platí i pro něj. Vztek v sobě dlouho drží a poté exploduje kvůli banalitě. Nemá rád sraby, co nemají žádnou vůli a všechno zdají. Neuznává ani autority. Musíte být hodně zvláštní, aby vás začal respektovat. Ale pokud toho dosáhnete, jeho obdiv trvá dlouho. Můžete se na něj spolehnout a věřit mu. Za každou cenu plní své sliby. Nejvíc ze všeho si cení odhodlání a upřímnosti. Sám také těmito vlastnostmi disponuje. Nebojí se říkat věci na rovinu, pokud jste upřímní vy k němu, je upřímný a loajální on k vám. Nevynucuje si respekt u ostatních, je mu jedno, co si o něm druzí myslí. On sám sebe dobře zná. Většinou se ho lidí bojí a s tím jde ruku v ruce respekt. Desmond je vcelku společenský člověk. Nejčastěji se baví jen s několika málo lidmi, nebo jen jedním člověkem. Skupinám se vyhýbá, protože má pocit, že by ho ani mezi sebe nepřijali. Neodpustí cynický výrok či sarkastickou poznámku, ale to je u něj naprosto běžné. Baví se tím, všechno je pro něj hra a on je hráč. Pro ostatní působí jako zatrvzelý pesimista s laxním přístupem. Jen málo lidí ví, že každá mince má dvě strany. Dokonce má i zvláštní smysl pro humor, kterým dokáže lidi pobavit, ale i urazit. Na první pohled vypadá, že emoce jdou mimo něj, což je pravda jen částečně. Emoce se snaží skrývat a nedávat najevo. Myslí si totiž o nich, že jsou to jeho největší slabosti, přitom je to jeho největší síla, ze které může čerpat energii. Bohužel na tohle ještě sám nepřišel, proto musí najít někoho, kdo mu ukáže pravdu o něm samém.

APPEARANCE

Postava, jenž činí něco málo přes 180 cm. Není moc vysoký, ale ani hobit. Jeho výška mu zcela vyhovuje. Dosáhne na cokoliv potřebuje a proleze i do míst, kam se dvoumetroví basketbalisté nedostanou. Váží okolo 90 kg, většinu váhy především tvoří nabraná svalová hmota. Tělo nemá úplně vypracované, jak by si představoval. Obrysy svalů jsou na něm vidět i přes tričko, ale do jeho ideální postavy to má daleko. Je v tomhle ohledu sebekritický. Nepřestane, dokud se z obrysů břišního svalstva nestanou pořádné pekáče buchet. Dobře, to přehání, ale s posilováním neskončil. Na Arše se bohužel není možné opalovat, proto je jeho pokožka mdlá a bledá. Díky tomu na něm vynikají jeho kaštanově hnědé vlasy, o které se nestará hřeben, ale jeho ruka, zejména konečky prstů. Těmi si vlasy prohrabuje a sčesává dozadu. Žádný gel ani podobné věci nepoužívá, stačí navlhčit vlasy vodou a vlasy drží tvar celý den, což svědčí o tom, že jsou poddajné. Na slunci působí mokré vlasy až černě, ale to je jen lomem světla. Mezi jeho další účesy patří typický "všude něco", který mu vytvoří samovolně vítr bez jeho přičinění. Vlasy má zdravé a tvrdé. Jemně škrábou kůži, pokud jimi projede ruka. Čelo má vysoké s nepatrnými vráskami, když se zakření, nebo pozvedne obočí. Vrásky mu vůbec nevadí. Dodávají mu na mužnost i a tvrdosti, která pochází hlavně z jeho očí. Duhovky má zbarvené šedomodře s pohledem hladové šelmy, který vyhlíží svou kořist. Kromě chladu a krutosti mohou všímaví lidé spatřit i bolest, kterou oči vyzařují. Jeho oči jsou na něm to nejzajímavější. Odhalují emoce a díky nim je slabý. Odhalují jeho vztek, zlobu, krutost, zákeřnost, ale i upřímnosti, bolest, touhu. Podle jeho pohledu vždycky poznáte, co chce. Ale oči neumí mluvit, proto své pocity potlačuje semknutím krásně vykrojených, vybledle růžových rtů. Rty mu vždy hrají svou linkou do neutrálního lhostejného úšklebku nebo do samolibého úsměvu, když dostane, co chce. Pokud se Desmond usměje, na tvářích se mu propadnou malé dolíčky, najednou v něm odhalují laskavost a bezbrannost před pozitivními pocity. Při pohledu z blízka, kam se moc lidí nedostane, si všimnete pěticentimetrové jizvy přes levou tvář. Jizva není moc vidět, je již vybledlá a zahojená. V dětství se řízl u otce v laboratoři a vzpomínka mu zůstala do dnes. Tváře má pokryté světle hnědým upraveným, z dálky sotva viditelným strništěm, které mu tvoří i knír pod nosem. Knír je vidět o něco víc než strniště. Nerad se holí, je moc líný a vždycky se řízne. Jedna jizva mu stačí, holí se minimálně.

PAST

Narodil se zrovna v ten den, kdy se konaly volby na příštího kancléře. Jeho otec, jakožto člen rady samozřejmě kandidoval. Byl tak zaslepen politikou, že raději, než aby byl u porodu, tak čekal na výsledky voleb. Nakonec se ukázalo, že neměl ani nejmenší šanci vyhrát. Hlasovalo pro něj nejméně lidí, bylo to tím, že Desmonda otec nebyl zrovna dobrý muž. Lhal, intrikoval, podváděl a odstraňoval nepohodlné lidi. Jejich rodina byla sice vážená, ale každý se jim vyhýbal a nechtěl si je znepřátelit. Měli totiž pod palcem stanici, kde se vyráběli zbraně. Po volbách šel za svou ženou a málem to s ním seklo, když jeho žena v rukou držela dvě děti. Holčičku a chlapce. Dvojčata. Radní věděl, co to znamená, ale ještě v něm byl poslední kousek citu. Nechtěl, aby o jedno z dětí přišel. O manželku mu ani tak nešlo. Zajímal ho jen vývoj jejich rodu. Prvorozeného chlapce pojmenovali Desmond a holčičku Annie. Vývoj rodu byl přednější, chlapec zapadal víc do plánů otce než Annie. Malou, ještě v peřince zabalenou, Annie podstrčili matce, jejíž dítě zemřelo. Na tenhle velký podvod nikdo nepřišel. Radní měl své lidi, kteří mu věrně sloužili a jeho tajemství zůstalo zachováno. Uběhlo mnoho let. Desmonda otec byl stále v práci, o něj se starala matka, se kterou měl také dobrý vztah. Učila ho doma, vyprávěla mu o Zemi, ale on jí příliš pozornosti nevěnoval. Hrál si s hračkami. No, hrál není to správné slovo, ničil je a byl agresivní. Šikanoval ostatní a pral se s nimi. Byl nezvladatelný. Desmonda otec rozhodl, že půjde do výcviku. Stal se teda kadetem. Instruktoři ho učili, aby se kontrolovat a ovládal se. Začalo se dařit. Naučil se poslouchat rozkazy a tréninky ho bavily. Zatímco on se začal zlepšovat, otec šel jinou cestou. Jestli byl předtím sebestředný hajzl, tak teď byl ještě mnohem horší. Domů se vracel bez nálady, pil alkohol a byl nepříjemný. Několikrát zmlátil Desmonda matku. Ten o to neměl nejmenší ponětí. Neměl sice otce rád, jeho také mlátil a ponižoval, ale nikdy ho nenapadlo, že sáhne na matku. Dokončil výcvik a stal se gardistou. Ten den mu matka oznámila, že má dvojče. Vysvětlila mu, co se stalo. Desmond byl zmatený, měl vztek, že mu tohle zatajili. Kontaktoval svou sestru a všechno jí řekl. Oba se rozhodli, že se chtějí dále scházet a sblížit se. Povedlo se to, setkávali se častěji. Desmonda agresivita a krutost ho opustila. Uměl se smát, bavit a cítil, že žije. Miloval svou mladší sestřičku. Když na tyhle jeho tajné výlety přišel otec, rozzlobil se. Jeho tajemství mohlo být prozrazeno. Za tenhle podvod by ho vypustili. Musel to překazit. Několikrát Desmondovi vyhrožoval, zamykal ho, ale on si vždycky našel cestu, jak se k ní dostat. Desmond nebyl tím synem, kterého chtěl, byl neposlušný a umíněný. Stejně jako jeho sestra. Uvědomil si, že bude lepší, když bude bez syna. Schválně se nechal přistihnou, když surově bil jeho matku. Desmonda zase popadl amok, snažil se otce zastavit, ale jeho otec byl vyzbrojen. Stačila jedna přesně mířená rána do zátylku a Desmond padl k zemi v bezvědomí. Probudil se, když slyšel cizí hlasy, cítil něco kolem zápěstí. Otevřel oči a byl spoutaný. Nevěděl, co se stalo. Rozhlédl se po místnosti a ten pohled by nejraději zapomněl. Na posteli ležela jeho mrtvá matka. Kolem krku měla uvázán pásek z jeho kalhot, byla uškrcena. V rohu místnosti stál jeho otec, předváděl hysterické divadýlko. Křičel na Desmonda "Cos to provedl?!" Ano, správě. Jeho otec zabil vlastní manželku a obvinil z toho syna. Manželka ho již nebavila, navíc ho teď bude celá Archa litovat. Možná mu to přinese popularitu a větší politický úspěch. Zavřeli ho do vězení. Bylo to utrpení, když procházel chodbami Archy, lidé ho nazývali vrahem, ale on jím nebyl. Nemohl to dokázat. Poslední rána přišla ve chvíli, kdy téhle lži uvěřila i jeho sestra. Řekla mu, že ho nenávidí a přeje si, aby umřel. K tomu nebylo daleko. Měl být vypuštěn, bylo mu dvacet let. Desmondovi to bylo jedno, nemohl se bránit, nikdo mu nevěřil, jen čekal na svůj osud. Ale jeho otec byl psychopatický magor, který se vyžíval v tom, že ostatní trpí. Desmond tyhle sklony získal také, jenže v mnohem menším měřítku. Na zem mělo být posláno sto delikventů, ale bylo jich jen 99. Jedno místo zbylo a to sedadlo bylo určené Desmondovi.

PRESENT

Neví, co se kolem něj děje. Píská mu v uších, cítí v hlavě podivný tlak. Před očima má jen mžitky, vzpomínky. Seděl v cele, byl připraven na vypuštěný. Díval se do země, spatřil černé boty, když zvedl hlavu stál tam před ním jeho otec. Vysmál se mu, řekl, co ho čeká. Desmond si jen odplivl, byl jím znechucen. Otec mu řekl pravdu, o tom, co se vlastně stalo. Přiznal, že jeho matku zabit on. Praštil ho a sebral jeho pásek. Nachystal důkazy a odešel. Pak poslal stráže, aby zkontrolovali jeho ženu. Zbytek příběhu již Desmond znal. Otec odešel a přišli gardisté. Do žíly mu píchli nějakou látku, po které usnul. Probudil se, až po přistání na Zemi. Uvědomil si hned jedno, tohle je o přežití a on chce přežít, protože musí zabít svého otce a očistit své jméno. Doufá, že ho taky nikdo nezná jako Desmonda Gallaghera, zvaného Vrah. Musí začít znovu. Rozhodl se, že se bude představovat svým druhým jménem, což je Garrett.

STORYLINE

Tato osoba nemá žádné zásadní změny ve svém životě.

CONNECTIONS

Tato osoba si zatím nevytvořila žádné ne/přátele.

「E L L I O T C A R T E R」

31. may 2015 at 19:15 | Drake |  「C H A R A C T E R S」


Tags: Bad Guy, Rowdy

Sky People: Delinquent

Status: alive

Age: 18 [eighteen]

Occupation: warriorProperty: katana

STRENGTHS

Odvaha, to je přesně ta vlastnost, která mu nechybí a která z něj dělá to, čím je. Kromě karate, kterému se věnoval už jako malý, ovládá velký arzenál zbraní. Miluje především sečné zbraně, to je jeho. Nic není krásnějšího, než ostrá a lesklá čepel katany, mačety a nebo nějakého meče. Příliš nemusí střelné zbraně, ale nějakým způsobem by střílet zvládl. Zvládá plavání i šplhání, výšky mu nedělají problém. Má vysokou hladinu adrenalinu, a proto se nebojí nic vyzkoušet. Umí rozdělat oheň jen za pomoci křesání kamenů a naučil se převařovat i vodu. Nedělá mu problém zabít a vykuchat nějaké zvíře kvůli masu, krev je pro něj naprosto přirozená a neštítí se jí. Velkou výhodou je, že není závislý na ostatních lidech a zvládl by se o sebe postarat, samota mu nedělá problém. Podle polohy slunce umí určit přibližný čas a umí určit sever podle růstu lišejníků. Má velkou sílu v rukou, a pokud ji nevyužívá k nekalým účelům, může jí využít ke zvedání těžkých věcí a nebo kácení stromů pro získávání dřeva. Umí zacházet s provazem, dokáže uvázat velké množství uzlů podle toho, který je potřeba. Od mala je zvyklý na dřinu a těžký život, takže se hned nezhroutí jako hrad postavený z karet a něco vydrží, nebo v to aspoň doufá. Je to tvrdá postava, které nevadí ani pohřbívání těl, někdo to dělat musí. Když si někoho oblíbí, je schopen položit za toho dotyčného svůj život, musí ale stát za to.

WEAKNESSES

V první řadě, bojí se bouřky. Ano správně, takového drsňáka vyvede z míry obyčejná bouřka, během níž doslova trpí. Nedává to ale najevo a snaží se to zakrýt jak jen to jde. Absolutně není tvořivý a chybí mu nutná dávka fantazie na to, aby byl schopný něco vyrobit nebo vynalézt. Nemá smysl pro humor a může působit příliš vážným dojmem. Má možná až moc vysoké sebevědomí a moc si o sobě myslí a i když je to jasně zřetelné, nepřizná to. Není vytrvalý, takže když se má ujít větší vzdálenost, celou cestu si bude stěžovat a bude dožadovat přestávku. K lidem se nechová moc pěkně a to se mu může vymstít, hodně vymstít. Nerad cestuje na dlouhé vzdálenosti, protože postrádá smysl pro orientaci a dokázal by se lehce ztratit. Neumí vařit, ale asi to ani nebude potřeba. Ohřát nějaký flák masa totiž není takový problém. Nevyzná se v rostlinách a bylinkách, takže ohledně tohohle směru je naprosto nezkušený. I když by hrozně rád, neumí zacházet s prutem a nebo něčím podobným, takže rybolov také silně nezvládá. Když se octne v situaci, ve které nemůže najít řešení, panikaří a jedná bezhlavě. Bojí se stísněných prostor, z toho má fakt fobii. Když se mu dá příkaz a jemu se prostě z nějakého důvodu nelíbí, nesplní ho a nebo jen tak odflákne aby se neřeklo.

PERSONALITY

Surovec, který před slovy upřednostňuje pěsti. Dost hraje na city a svůj vzhled, ale nenechte se zmást, protože tenhle parchant je schopný všeho. Vyžívá se v naschválech a miluje, když se může přetvařovat. Krádeže mu nejsou cizí, a proto se může stát, že se nějaká vaše věc objeví v jeho kapse. Vaše smůla, měli jste si jí lépe hlídat. Společnost mu nevadí, ale moc ji nevyhledává. Je radši víc sám, protože to ho nemůže nikdo vyprovokovat. I přes tohle všechno mu nevadí dělat si přátele, ke kterým se chová podstatně lépe, vlastně jako pravý kamarád. Má i pár kladných stránek, ale ne moc. Tou první je, že si příliš nedovoluje na holky a slabší, to je i na něj moc slabošské. Pokud je potřeba s něčím pomoct, nenechá nikoho na holičkách, nejedná-li se o jeho úhlavního nepřítele. Když se dobře vyspí, výjimečně nemusí dělat problémy a může se zdát i příjemný, ale fakt jen výjimečně. Je dost tvrdohlavý a když něco dělá, nenechá si do toho kecat. Je závistivý a chamtivý a když něco chce, prostě si pro to jde, i kdyby měl jít přes mrtvoly. Ostatně nedělá mu problém někoho zranit a nebo dokonce zabít, ale k tomu musí mít už pořádný důvod. Nevadí mu krev, a tak rád dělá krvavé šrámy. Občas lituje svých činů a chtěl by se napravit. Kdo ví, třeba ho něco donutí změnit své chování.

APPEARANCE

Asi sto devadesát centimetrů vysoká postava, která je vysportovaná od všemožných cvičení a sportů, je plná svalů. Pekáč buchet na břiše a svalnaté ruce u něj vyvolávají respekt. Pokud se více zaměříme na jeho oválnou hlavu, můžeme zpozorovat jeho špinavě blonďaté, krátce střižené vlasy. Ty většinou Elliot nosí v rozcuchu, taky kdo by se zatěžoval česáním. Přejdeme-li po obličeji směrem dolů, přejdeme až k jeho očím, které jsou asi dominantou celého obličeje. Barva očí není tak zřetelná. Na světle jsou spíše pomněnkově modré, ve stínu ale chytají spíše nazelenalou barvu. Když pohledem přejdeme ještě níže, můžeme vidět jeho nos. Je velikostně akorát úměrný k jeho obličeji, ani velký a ani malý. Stejně tak jsou na tom i jeho ústa. Narůžovělé rty nekazí dojem pohledného mladíka, spíše naopak. Tvář je zakončená trochu více vystupující zaoblenou bradou, která navazuje na krátký krk. Již zmíněná brada čas od času porůstá lehkým strništěm, které ale pravidelně Elliot holí a nechává tak svou tvář bez vousů, což mu dodává ještě víc na mladistvém vzhledu. Ramena má široká, zvyklá na těžší břímě, které by pro něj nemělo být žádným problémem. Silné paže a větší dlaně s občasným škrábancem, mozolem nebo oděrkou jsou na práci zvyklé také. Jeho pravou ruku zdobí tetování s podobou draka, na které je pyšný a má vyjadřovat jeho duši bojovníka. Nohy jsou cvičené stejně jako celý zbytek těla. Co se týče oblečení, Elliot nejraději nosí tričko s krátkým rukávem, šedou mikinu na zapínání s kapucí, lehce obnošené džíny a nějaké pěkné botasky na zavazování.

PAST

Jako je na Arše pravidlem, i on se narodil jako jediné dítě do rodiny vlivnějšího strážce a starostlivé pečující matky. Jeho rodiče dělali vše proto, aby se z jejich syna stal vzorný muž a zajistil si na Arše dobré místo. Jenže synek se na škole chytil špatné party a začalo to s ním jít z kopce. Nadávky, průšvihy a krádeže se staly denní formalitou a z Elliota se pomalu ale jistě stával postrach celé Archy, čehož si samotní vedoucí představitelé Archy všímali také. Protože byl Elliot ještě teenagerem, za jeho hříchy byli trestáni jeho rodiče, kteří nakonec zaplatili daní nejdražší - byli vypuštěni do vesmíru. Elliotovi byla následně přidělena cela pro jednoho, protože se Arše zdál být až moc nebezpečný. Než se dostal do cely a jeho rodiče byli vypuštěni, byl průměrným studentem a vyučoval se na strážce po svém otci. Zde se také naučil zacházet se zbraněmi a naučil se dovednosti bojových umění, především karate. V cele se mohl věnovat pouze posilování a cvičení, protože jedině to se v cele dalo dělat. Zde také narůstala jeho nenávist vůči Arše. A místo toho, aby se zde uklidnil, spíše ho zdejší prostředí ještě více zkazilo. Od té doby je ještě méně klidnější a trpělivější, naopak se stal až bezcitným.

PRESENT

Jakmile si to v cele užil do svých osmnácti let, byl vybrán spolu s dalšími devadesáti devíti potížisty na nebezpečný let na Zem, aby zde prozkoumali situaci a zjistili, zda se tu vůbec dá žít. Ačkoliv se to může zdát nelogické, za tuto možnost je rád. Žádný dozor, volnost a především svoboda, žádná pitomá cela. Ačkoliv si není jistý, co ho tam dole čeká, těší se. Nemá strach, to mu ani jeho ego nedovoluje. Nejraději by měl celou Zemi jen sám pro sebe. Kdo se mu postaví do cesty a pokusí se mu vzdorovat a nebo nedej bože omezovat, ten ať si ho nepřeje a radši ať mu uhne z cesty. Je rozhodnutý nikomu se nepodřizovat a cestovat po Zemi na vlastní pěst, omezovaný jinými byl už dost na Arše. Chce dělat problémy Arše a vše sabotovat, jen aby se sem ti seshora nedostali, to by potom totiž zase přišel o získanou svobodu a vše by se vrátilo do starých kolejí. Vše chce ale dělat nenápadně a tajně, před ostatními se chce tvářit jako neviňátko a jeho vzhled mu v tom snad pomůže. Kdo si to nechce zavařit, měl by se Elliotovi celkem vyhýbat, jinak nedopadne nejlépe.

STORYLINE

Tato osoba nemá žádné zásadní změny ve svém životě.

CONNECTIONS

Tato osoba si zatím nevytvořila žádné ne/přátele.

「V I C T O R I A M O R G A N」

31. may 2015 at 18:26 | Drake |  「C H A R A C T E R S」


Tags: -

Grounder: Trikru

Status: alive

Age: 21 [twenty-one]
Property: luk

STRENGTHS

Victore je milovnice zbraní. Miluje zbraně všeho druhu a hlavně ví, jak s nimi zacházet. Její nejoblíbenější zbraní je luk. S tím jí to jde opravdu dobře, možná ještě líp. Dále je dost chytrá, svojí chytrost dokáže použít ve všech možných směrech. Nejlépe ale v bojovém umění. Se zbraněmi je opravdová přebornice a dokáže se i docela prát, ale není to tak slavné jako se zbraněmi. Nehraje tolik na sílu, ale na strategii. Vždycky si všechno pořádně rozmyslí než to udělá. Victorie je pěkná podrazačka. Spousta lidí si myslí, že je s nimi opravdu dobrá kamarádka, ale to jsou na jednom velkém omylu. Většinou z nich těží jen ve svůj prospěch a oni jí jsou dá se říct šumák. Je skvělá pozorovatelka, dokáže někoho nehybně pozorovat i hodiny. Lovení je její další silnou stránkou. Dokáže ulovit jak menší zvířata, tak i ta velká. A to buď za pomocí zbraně, nebo nastraží nějakou past. Klást pasti umí celkem dobře, ale kolikrát se jí stane, že se do ní chytí i ona sama. Je velikou milovnicí přírody. Tráví v ní vlastně skoro celý svůj život. Z toho plyne, že se vyzná i v rostlinách. Dokáže rozeznat, co je jedovaté a co není. Od matky se naučila základnímu ozdravování. Ví, jak vyčistit ránu, dokáže podat první pomoct, ví které rostliny jsou léčivé. Prostě ovládá ty základy, ale i s nimi by dokázala zachránit život. Miluje lezení po stromech a z výšek nemá žádný strach. Victorie je taky skvělým společníkem. Spíše pro ty co rádi poslouchají, protože když se ona rozmluví, tak to stojí opravdu za to.

WEAKNESSES

Voda, ano voda je její největší slabinou. Nesnáší vodu. A ještě víc nemá ráda hlubokou vodu. Prostě se hluboké vody bojí a nikdo by jí tam nikdy nedostal. U mytí to začíná a u pití končí, víc ani méně. Má prostě obrovskou fobii z vody. Tahle slabina jí kolikrát dělá obrovský problém. Victore je tvrdohlavá a vždycky si stojí za svým. Prostě pokud si na něčem trvá nikdy jí to nerozmluvíte a to i když moc dobře ví, že to třeba nedopadne nějak dobře. Nedělá si přátele, a když už tak jenom výjimečně. Hraje jenom sama za sebe a nikoho do party nebere a nikomu nedůvěřuje. To že není důvěřivá není taky nic dobrého, protože když to s ní někdo myslí dobře tak on a ho stejně většinou jen využije. Proto má víc nepřátel, než přátel. Vlastně ona nemá žádné. Mezi ostatní groundery zapadá přímo skvěle, ale když se jí nějaký človíček opravdu líbí, tak ho nezabije ani kdyby musela. Není zastáncem toho, že každého živého, co nezná musí zabít, ale každého třetího zabít jí problém nedělá. Proto většinu času tráví někde v lese, kde si číhá na svojí kořist, a když sleduje svůj cíl, tak se stává i ona dost snadným cílem. Mimo vesnici tráví hodně času, takže kolikrát ani není v obraze, co se kde stalo. Když dojde na boj, tak musí mít po ruce jakoukoliv zbraň třeba i nůž, sice se prát umí, ale není to tak slavné jako se zbraní. Proto bez zbraně ani krok.

PERSONALITY

Victorie je mírumilovná vůči lidem. Samozřejmě jenom když jí jsou k něčemu užiteční. Ostatní nemá problém zabít. Kamarádí se jen s těmi lepšími lidmi, ostatní jí jsou úplně šumák a hraje si sama za sebe. Drzost je její. Vždycky musí mít v hádce poslední slovo, jinak to prostě není ona. Je velikou milovnicí přírody a nedá na ní dopustit, kdo jen poškodí její milovaný les, tak to s ním nedopadne dobře. Když má špatnou náladu, nebo když vybuchne, tak ráda mučí lidi, opravdu si užívá to jejich vřískání. Přátelská není vůbec, umí si udělat spíše nepřátelé. Ano, to jí jde opravdu skvěle. Ráda se s nimi totiž pere, ale jak bylo řečeno jenom se zbraní. Když řeší nějaké problémy, tak nejradši zbraněmi a to už stojí za to. Neumí řešit problémy svoje a ani ostatních. Sice je nevyřeší, ale ráda do nich strká nos. Většinou se do toho připlete a hraje si na největší chytračku pod sluncem. Má samozřejmě vždycky pravdu a nikdo jí nikdy nevymluví její názor, už jen když se o to pokusí, tak by mu nejradši vydloubala oči a uřízla nos. Ráda všem rozkazuje a ze všeho nejradši na ně křičí. Opravdu si užívá, když na ně vříská jaký to jsou tupci, to je prostě její. Moc často se to ale nestává, protože svůj život převážně tráví v lese.

APPEARANCE

Victorie je dívka, která z vnějšku vypadá jako mírumilovné stvoření, ale její vzhled klame. Vevnitř je dá se říct bezcitná mrcha, které je skoro všechno někde. Jednu polovinu hlavy má úplně vyholenou. Na té části hlavy má také poměrně rozsáhlé tetování, které se táhne přes celá záda. Na druhé polovině hlavy má normálně vlasy, dlouhé asi po ramena. Vlasy nosí načesané na jednu stranu, tak aby vyniklo to její úchvatné tetování se vzorem rostlin. Mezi oběma stranami má maličký copánek, který je vlastně odděluje. Obličej má takřka dokonalý. Má krásné pronikavě modré oči a má opravdu dokonalý nos, možná ho má drobek do špičky, ale to není tak strašné. Když se na ní poprvé podíváte, tak vám bude připadat, že má krásný a příjemný úsměv, který samozřejmě také klame. Je to úsměv pravé bestie. Má drobek vystouplou bradu, ale to ničemu nevadí. Pořád vypadá dokonale. Celkově postavu má tak akorát. je vysoká asi sto sedmdesát centimetrů, takže její výška je optimální. Victorie není žádná kulturistka, ale taky to není žádné tintítko, prostě tak akorát.

PAST

Victorie se narodila jako každý jiný grounder, ze začátku to byla mírumilovná a křehká holčička. Měla taky oba dva rodiče, kteří se jí věnovali plně jak mohli. Samozřejmě otec chtěl ještě syna, ale matka měla problémy už při prvním porodu, takže by druhé dítě nejspíš nezvládla, a tak nechtěli podstupovat takovému riziku. Matka jí od mala učila všem těm ženským věcem, které jí moc nezajímali. Jediné co pochytila bylo uzdravování. Jelikož její matka byla místní léčitelka, tak jí učila různým základům a jí to opravdu moc bavilo, ale to bylo asi jediné. Spíš následovala svého otce a jemu to nevadilo, protože si vždycky přál syna. Učil ji umění se zbraněmi a také ji učil lovit. Ze všech těch zbraní se jí nejvíc zamlouval luk, a tak se rozhodla s ním naučit co nejlíp. Chodila na různé cvičení. její otec jí naučil s nožem a se všemi těmito menšími zbraněmi. Chtěla se stát válečnicí kmenu Trikru, ale nepodařilo se jí to, protože prý byla moc křehká a vůbec nevypadala jako válečnice. Vzala si to k srdci a tím zahodila celou vesnici za hlavu. Nechtěla s nimi mít vůbec nic společného. Když jednou šla s otcem do lesa, tak je napadla kyselá mlha. Její otec byl už docela starý, a tak nedokázal uprchnout. Od té doby se její celý život změnil. Vyčítá si smrt svého otce, nedokázala se s tím smířit a už ani nedokáže. Tohle byl ten přelom, kdy se z ní stal a ta bezcitná mrcha, která vidí ráda trpět ostatní. Proč taky ne, její otec taky před smrtí trpěl.

PRESENT

Od smrti svého otce ji ve vesnici zbyla jenom matka. Se kterou netráví moc času. Navykla si na život v lese. Tam jí totiž nic neschází a je tam hlavně šťastná. Celé dny chodí a objevuje nová místa, nové věci. Prostě všechno nové. Miluje přírodu a nedá na ní dopustit. Děsí okolní lidi, kteří chodí po lese a nepatří do jejich vesnice. Je to jedna z jejích největších radostí. Ráda po nich střílí šípy, ale naschvál se netrefí, prostě to schytá strom kousek od oběti a ona si jen užívá ten křik a zběsilý útěk. To jí vždycky spraví náladu. Ostatní groundeři o ní říkají, že není v pořádku. Ale ona asi fakt není. Od smrti svého otce se tak docela zbláznila. I když si to nepřipouští. Jejím hlavním cílem je povraždit všechny co žijí v Mount Weather, prostě všechny. Zabili jí přeci otce. Kdyby jen dostala po ruku nějakého člověka z hor, nějakého jejich vojáka. Pořádně by ho mučila a nakonec by ho nechala dlouho umírat.

STORYLINE

Tato osoba nemá žádné zásadní změny ve svém životě.

CONNECTIONS

Tato osoba si zatím nevytvořila žádné ne/přátele.

「M Y K I E P E R E Z」

31. may 2015 at 12:54 | Drake |  「C H A R A C T E R S」


Tags: Mike

Sky People: Delinquent

Status: alive

Age: 18 [eighteen]


Main weapon: pocket knife


Property: kapesní nůž

STRENGTHS

Mykie je hlavička, čo sa týka biológie. Na Arche, pokiaľ ju teda nezatkli bola jedna z najlepších študentiek. Zaujímala ju vždy anatómia a niekoľko krát pracovala na arche ako pomocníčka na zdravotnom, vlastne skoro vždy keď mala čas. Baví ju ošetrovať zranených najmä preto, že jej to ide. Je šikovná, má dobre rozvinutú jemnú motoriku, čo jej umožňuje napríklad spraviť dokonalý štich. Taktiež pre jej nízku, štíhlu postavu je obratná, tým, že je ľahká sa dokáže jednoducho vyšplhať na stromy a podobné vysoké objekty. Je to neposedný človek a rada skúma, navyše je vnímavá a všimne si aj najmenšej zmeny na človeku a jeho okolí. Samozrejme, že nevie odhadnúť kedy kto klame. Je trochu naivná, ale do prípustnej miery. Má výnimočne dobrú fotografickú pamäť, radšej sa učí z obrázkov, než z poučiek, ale ani tie jej nerobia problémy. Rýchlo sa dokáže prispôsobiť na nové prostredie a nových ľudí. Je to tvrdá osôbka, ktorá sa len tak nenechá aj keď vzhľad by mohol vypovedať niečo iné. Rada sa učí novým veciam a nerobí jej problém opýtať sa keď niečo nevie. Jednoducho povedané, rada nasáva nové vedomosti. Tak isto ako jazyk Zemšťanov.

WEAKNESSES

Samozrejme, že nikto nie je dokonalý a Mykie už vonkoncom nie. Má mnoho slabín, ale tá najvýraznejšia je asi to, že nie je moc bojový typ. Nerobí jej problém pohádať sa, ústa má dosť veľké a vie sa ubrániť pred slovnými urážkami, babské bitky jej taktiež nerobia moc problém aj keď sa im vyhýba. Nie je to ten typ dievčaťa, ktorý by sa potreboval stále škriepiť. Na Zemi sú však bitky na dennom poriadku, a keď sa povie bitky, myslí sa tým bitka s veľkým "B". Na tie Mykie jednoducho nemá. Radšej bude vyjednávať demokraticky. Jej výdrž nie je najhoršia, ale nepatrí to ani k jej výhodám a schopnostiam. Beh je do istej miery jej nepriateľom. Nevie príliš rýchlo behať no ubehne dostatočne rýchlo ak ju niekto naháňa. Jej nohy už nie sú také šikovné ako prsty na rukách, občas sa stane, že sa napríklad potkne alebo niečo podobné. Jednoducho to nie je fyzický typ človeka. Ona bola vždy radšej na tie vedomosti a učenie sa. Medzi jej slabosti by sa dalo rátať aj to, že nie je najlepší plavec. Síce plávať vie, ale rozhodne nie v nejakej divokej rieke či v hlbokom jazere. Zas až na toľko si neverí, že by to uplávala. Našťastie pozná svoje hranice a neriskuje zbytočne svoj život. Aj keď sa to v niektorých situáciách nezdá pre jej slabosť vždy odvrknúť nejakú poznámku keď sa jej niečo nepáči. Jej veľké ústa sú taktiež jej drobnou slabosťou, ktoré ju už viac krát dostali do maléru.

PERSONALITY

Mike, ako ju skoro všetci volajú, pretože je to kratšie než Mykie, a ona predsa nemá nikdy veľa času na to, aby ju niekto volal celým menom. Večne sa niekam ponáhľa. A ak aj nie, neobsedí dlhšiu chvíľu na zadku. Musí jednoducho niekam lietať. Na prví pohľad by ste o Mike mohli povedať, že je to určite nejaká namyslená princeznička, barbie, ktorá by na Zemi neprežila ani noc. Že je to namyslené dievča, ktoré sa nerozpráva s nikým, kto je pod jej úroveň a že má problém preložiť čo i len slamu, aby si nezlomila náhodou nechtík. Pravda je však rozhodne iná. Mike, je priateľské šidlo, večne má na tvári úsmev, ak teda nemá zlú náladu čo sa stáva málo kedy. Nemá problém porozprávať sa s hoci kým a rozhodne sa teda práce nebojí. S čím už má tak trochu problém je odpúšťanie. Veľa vecí si berie k srdcu, ak je to urážka je to jedným uchom dnu a druhým von, ak je to však porušenie nejakého sľubu, berie to ako zradu a odpustenie jej trvá dlho. Zo začiatku je samozrejme aj nahnevaná, to ju ale obvykle prejde do týždňa. Následne sa s danou osobou začne normálne rozprávať ale už jej tak nedôveruje a nespráva sa k nej presne tak isto ako pred tým. Inak je to veselá kopa, ktorá skoro neustále žartuje a je pozitívne naladená. Verí, že pesimizmus ešte nikdy nikomu nepomohol a polku úspechu zaručuje už len dobre naladená myseľ. Dievča sa nebojí experimentovať a rada skúša nové veci. Obzvlášť miluje prekvapenia, je nedočkavá a má hnusný zlozvyk ohrýzať si nechty na rukách keď cíti vypätie. Nie veľmi dobre znáša situácie pod tlakom ale snaží sa im čeliť najlepšie ako len vie. Je to bojovník ak sa týka prežitia. Neriskuje svoj život pre zbytočnosti ale je to oddaná kamarátka a ak by to bolo potrebné, za kamaráta by položila aj vlastný život, vlastne svoj život by položila za každého človeka, ktorý je v núdzi. Je to taktiež empatická osoba, nie príliš, nie je to predsa nejaká citlivka. Ak by bola, nebola by nikdy zatknutá. Je dosť odvážna, ak sa to tak dá povedať. Ako každý delikvent, jednoducho sa namočí do problémov. Je výrečná a neprestajne niečo kecá. Ústa jej konečne zastanú len vtedy, keď vycíti, že sa to nehodí. Stáva sa to síce zriedka, ale stáva.

APPEARANCE

Jej vzhľad je tak trochu jedinečný, na dievča. Líši sa od väčšiny ľudí svojím výrazným hustým obočím a zvláštnymi rysmi tváre, ktoré v istom momente pripomínajú ľuďom skorej chlapca než dievča. Jediné čo druhým prezrádza, že nie je chlapec sú dlhé špinavé blond vlasy, ktoré jej siahajú po pomerne bujné poprsie a široké, ostro rezané plné pery. Jej výška je priemerná, nie je to žiadna žirafa, no rozhodne to nie je žiadna trpasličia žena, ktorá by merala meter štyridsať. Je to niečo medzi tým, takých primeraných stošesťdesiatpäť centimetrov jej úplne stačí. Čo sa týka postavy, vyžla to rozhodne nie je. Od postavy sudánskeho dieťaťa má pekne ďaleko ale je pekne štíhla a vyformovaná. Čo sa týka jej tváre, má ostrú bradu a nízke čelo, dominantou na jej tvári je rozhodne už spomínané obočie. Aj napriek tomu je krásna pre jej uhrančivý pohľad pieskovo hnedých očí, ktoré si zvykla zvýrazňovať čiernou farbou. Teraz ich však necháva nepoznačené a prirodzené. Celkový jej šatník bol dosť prirodzený, jednoduchý, pomerne tmavý a tak trochu nevýrazný. Taká malá šedá myška, ktorá rada pomáha. Má bledú pokožku, skoro priesvitnú, často trochu namodralú od žíl, ktoré jej na istých častiach presvitajú. Ruky máva vždy jemné, sama nevie ako je to možné. Dáva to za vinu práci v lekárstve, kde si musí stále drhnúť ruky, ktoré neustále krémuje rôznymi dezinfekčnými prípravkami. Veľmi si však na to nepotrpí. Nikdy si na módu nepotrpela, ani na rôzne účesy a podobne, vlasy nosí stále rozpustené a občas aj trochu pokrútené a posplietané v chumáčoch za krkom.

PAST

Jeden pokojný deň na Arche na svet prišiel malý uzlíček, dievčatko, ktoré jej milujúci rodičia pomenovali Mykie. Neboli boh vie ako bohatý a nepatrili ani k lídrom, avšak aj napriek tomu vedeli svojej prvorodenej a jedinej dcérke zabezpečiť všetko potrebné. Vzdelanie, jedlo a čo je hlavé lásku a správnu výchovu. Možno až príliš správnu. V škole sa jej darilo, vzdelávala sa rada, vždy v škole strávila čas s radosťou, asi ako jedna z mála detí sa tešila, keď sa mohla učiť niečo nové. Veľa priateľov nemala, zato pár jej stačilo. Ako malá bola dosť neposedná, až v škole sa naučila sedieť pokojne na zadku. Až keď si bola istá svojimi vedomosťami a chcela nadobudnúť nejaké nové, pretože tie čo mala sa jej už nezdali dostatočné začala chodiť pomáhať k lekárom, ktorý boli na lodi. Najprv len ukladala pomôcky a lekárske náčinie, ktoré dezinfikovala a podobne. Lekárov, ktorý ošetrovali ľudí len z diaľky sledovala. Potajomky sa od nich učila. Časom jej pozícia rástla aj vzťahy na pracovisku. Spriatelila sa s doktorkou, ktorá ju začala zaúčať, dovolila jej aby mohla pri nej asistovať. Neskôr začala aj napriek jej mladému veku prijímať sama pacientov, pretože chorých na Arche pribúdalo a lekárov bolo nedostatok. Mike sa na to nemohla pozerať ako niektorý ľudia nemali dostatok prostriedkov na vhodné ošetrenie a preto začala pašovať lieky a dávať ich tým, ktorý to potrebovali. Samozrejme, že chvíľu to šlo, ale neskôr si všimli, že mizne veľa liekov. Doktor, ktorý s ňou nevychádzal až tak dobre ju zažaloval a neskôr ju odchytili. Len pre to, že ešte nemala osemnásť ju šupli do väzenia, kde mala čakať na vypustenie.

PRESENT

Súčasnosť je však trochu iná. Pobyt v cele jej spríjemňovalo bzučanie stropných svetiel a pár kníh, ktoré jej priniesli jej kamaráti, ktorý ju boli navštevovať, najprv pravidelne, nakoniec vôbec. Prišla na to, že veriť sa nedá každému a že za dobrotu človek príde na žobrotu. Presne ako v jej prípade. Knihy, ktoré mala v cele jej neskôr zobrali, pretože pri záchvate zúrivosti ich začala hádzať po dozorcovi, ktorý mal službu. Niečo ako samotku si nemohli dovoliť a preto ju potrestali fyzicky. To ju zocelilo a udržalo pri zmysloch s tým, že sa nemôže poddať a nemôže prísť o rozum ako sa to často stávalo. Predstava toho, že v cele ani nie päť krát päť metrov čakáte na smrť niekde vo vesmíre vás mohla trochu poznačiť. Našťastie Mike na to nemyslela, myslela na odplatu, ktorú si sama sľúbila.

STORYLINE

Tato osoba nemá žádné zásadní změny ve svém životě.

CONNECTIONS

Tato osoba si zatím nevytvořila žádné ne/přátele.

「J I M M P A T E R S O N」

29. may 2015 at 23:33 | Drake |  「D E C E A S E D」


Tags: -

Sky People: Delinquent

Status: alive

Age: 17 [seventeen]

Occupation: student

Main weapon: machete


Property: mačeta

STRENGTHS

Jimm je velice trpělivý a klidný člověk, to je jeho asi největší schopnost. Jen tak něco ho nerozhodí a pokud možno se snaží všechno řešit v klidu a míru. Jeho další dá se říct schopností je naslouchání. Sice se říká, že kluci naslouchat neumějí, prostě jedním uchem tam a druhým ven, ale on takový není. Dokáže totiž kohokoliv poslouchat hodiny a nevadí mu ani, že ten dotyčný člověk mele blbosti. To ale neznamená, že když dokáže naslouchat, tak je výřečný. Není tomu tak. Netráví čas ve společnosti tím, že mluví o sobě. Radši se baví o jiných věcech nebo je potichu a poslouchá ostatní. Má skvělé tělo, na první pohled byste si mohli myslet, že patří mezi takové ty namachrovanější kluky, ale není tomu tak. Je to citlivý člověk, který se snaží být za dobro s každým. Většina konfliktů jde mimo něj. Je to takový ten společenský typ. Musí být totiž vždycky všude. Hodně lidí o něm říká, že by mohl dělat profesionálního baviče, protože když má den rozesměje i velrybu. Jeho přesvědčovací schopnosti jsou přímo neuvěřitelné! Dokázal by snad přemluvit i rybu aby vylezla z vody a začala se opalovat. Prostě dokáže přemluvit každého.

WEAKNESSES

To že je Jimm trpělivý a klidný sebou nese jistá negativa. Když si na něj už někdo otevře hubu, tak se to snaží řešit v klidu a tím toho dotyčného ještě vytočí a většinou to končí rozbitým nosem. Snaží se dělat všechno proto, aby to nějak zamluvil, ale prostě mu to někdy nevyjde. To samé je i s tím bavením publika. Občas se prostě pořádně ztrapní, ale naštěstí se to nestává moc často. Dokáže naslouchat a dokáže i vyřešit problémy ostatních, i když má kolikrát svých problémů až nad hlavu, ale s těmi si tak dobře prostě poradit neumí. Taky rád všechno odkládá na pozdější dobu, pokud to není nějak super důležité, tak to zakope hluboko pod zem a kolikrát na to i zapomene a už to neřeší to. Prostě pokud mu to někdo nepřipomene, je to pro něj uzavřený. Když by se dostal do nějaké rvačky, asi by to pro něj neskončilo zrovna slavně, sice má docela dobře postavené tělo, ale zkrátka se prát neumí.

PERSONALITY

Jimm je kamarádský a společenský, jak už bylo řečeno, dokáže naslouchat a kolikrát naslouchá i rád a pořádně dlouho. Je to člověk, který se snaží trávit většinu svého času v klidu a pohodě. Raději řeší problémy ostatních než ty svoje. Ty svoje dá se říct neřeší skoro vůbec, prostě to nechá a ono se to časem vyřeší samo. Jimm je taky hodně žárlivý a závistivý člověk. I když to na sobě nedá znát, vždycky, když si najde nějakou přítelkyni a nějaký jiný kluk se k ní přiblíží, tak žárlí. To snad každý člověk žárlí, ale on někdy až moc. Jak bylo řečeno nepoznáte to na něm. Závidí taky nenápadně, zase to na něm není poznat, ale kolikrát by se zavřel v pokoji a tam by se závistí i sežral. Když už ho někdo pořádně naštve, což se moc často nestává vyvzteká se na polštáři a pokračuje ve svém spořádaném životě. Prostě pro okolí působí jako naprosto vyrovnaný a klidný člověk, ale někdy má taky ty své chvíle. Naštěstí to nikdy nedospěje do nějakého horšího stádia, nestane se prostě, že by vybuchl anebo na někoho křičel, zaboří radši hlavu do polštáře, a když se nikdo nekouká vzteká se jako malej kluk. Nikdy, ale opravdu nikdy na nikoho nezvýšil hlas!

APPEARANCE

Jimm je kluk středního vzrůstu. Není to žádný dlouhán, kterého byste si hned všimli, ale taky to není žádný prcek, kterého zase snadno přehlídnete. Jeho výška je prostě optimální. S váhou na tom je taky podobně. Má vypracovanější postavu, a tak musí mít nějaké to kilo. Ale zase to s tím svalstvem nepřehánějme. Je to prostě klasika, žádný kulturista. Má tmavé kratší vlasy načesané nahoru, ano na vlasech si hodně zakládá jakmile je nemá dokonalé, nevyjde na veřejnost. Má tmavě hnědé až černé oči. Jeho nos je o trošku delší než by měl být, budí větší pozornost než například jeho příjemný úsměv, který nosí každý den na tváři. Vždy, když ho potkáte chodí a sedí vzpřímeně, jako kdyby měl na zádech nějakou tyč, která by ho podpírala. Při oblékání si nevybírá nějaké pestré oblečení, prostě klasika. Chce zapadnout mezi ostatní a nechce budit moc pozornosti. Snad vždy se na každého usmívá, někdy to může být i pěkně otravné.

PAST

Jimm se narodil do chudší rodiny. Dá se říci, že spíš do chudé rodiny. Když se narodil už neměl otce a matka na tom nebyla zdravotně zrovna dobře. Hrozně rád chodil do školy, miloval všechny možné předměty. Škole věnoval taky hodně svého času. Proto se s ostatními moc nebavil. Nejdřív to byl takový zamlklý kluk, který se věnuje učení a na zábavu kašle, takže byl vlastně neoblíbený a spíš se staral o své příbuzné než o kamarády. Když byl větší, vyptával se co se s jeho tátou stalo, ale matka o tom nikdy nechtěla mluvit. Vždycky řekla jenom, že ho vypustili, protože udělal strašnou věc. Dál už to nerozvíjela. Když už bylo Jimmovi deset, tak se matčin stav začal zhoršovat. V tu chvíli si péči prohodili a teprve desetiletý Jimm se začal starat o svojí matku. Věnoval jí celé svoje dětství, trávil s ní každou volnou chvilku a nechtěl si připustit, že by mohla být poslední. Staral se o ní jak nejlépe mohl. Vždy, když mu matka vyprávěla nějaký dlouhý příběh, jenom seděl a poslouchal. Tady se naučil právě tomu naslouchání. Jenže všechno hezké jednou končí. Matka později zemřela na problémy se srdcem a s tím se Jimmy nedokázal dlouhou dobu vypořádat. Seděl dlouhé dny zavřený a odmítal veškerou komunikaci s lidmi. Tohle ale taky nemohlo vydržet věčně a on si musel nějak pomoct. Měl pořád pocit, že za smrt matky může on a že se o ní měl více starat. Stala se z něho taková ta dobrá dušička, která chtěla pomáhat každému.

PRESENT

Po matčině smrti začal pátrat, kde se stala chyba a proč zahynul jeho otec, to samozřejmě neměl dělat. Vedení se nelíbilo, že začal šťourat do starých záležitostí, a co kdyby na to náhodou přišel. Prostě a jednoduše pro ně byl nebezpečný, a tak ho zavřeli do vězení. On tak nějak ještě teď nechápe, proč tam vůbec je. Ale on je takovej kliďas, že se snaží zpříjemnit pobyt v cele nejen sobě ale i ostatním. Samozřejmě to někdy ostatním leze pěkně na nervy. Nemůže za to, snaží se jen pomáhat. V cele si našel i další koníčky. Třeba malování. Čmárá na všechno co mu přijde pod ruku. Čmárá i na zdi. Snaží se zabavit všemi možnými způsoby. Někdy i dost hlasitými. Občas má zpívající náladu a to vříská na celou věznici. Chudáci ostatní. Snaží se tam samozřejmě být se všemi za dobře a kamarádit se, ale ostatní o něj moc nestojí.

STORYLINE

4. den, tento den byl pro Jimma osudným. Už první den se ztratil, když utíkal před jednou Zemšťankou ze Scout. Jenže na rozdíl od ní se do tábora nedostal. Ostatní ho měli už za mrtvého a už ho ani nevyhledávali. Jenže Jimm se právě ten 4. den rozhodl vyhledat cestu zpátky k táboru, ale byl v tom velký problém. Objevila se kyselá mlha, která mu to moc neusnadňovala. Nestihl tomu utéct, protože byla mlha rychlejší a zasáhla ho hned. V tom okamžiku nedokázal už nic. Jen se mu podlomily nohy a padl k zemi, kdy ještě dlouhé hodiny trávil tím, že se nemohl hýbat a volal bezradně o pomoc, která nepřišla. Ostatní se před mlhou museli skrýt, ale on to moc dobře nevypočítal. Ke všemu byl vyčerpaný z toho, že ty 4 dny nejedl a byl tedy dost oslabený. Vnitřní i vnější zranění mu nedovolovala nic, i když se chtěl z toho probojovat, nešlo to. Byl konec, nebyla žádná jiná pomoc. Nikdo jiný se poblíž nenacházel, aby mu pomohl nebo ho dostal z těch bolestí, a tak se nakonec se vší zbylou sílou probodl mačetou do svého srdce.

「E V A N N A K O H O N E N」

29. may 2015 at 16:19 | Drake |  「C H A R A C T E R S」


Tags: Electric Evie, Evietric

Sky People: Delinquent

Status: alive

Age: 18 [eighteen]

Occupation: technicianProperty: dýka

STRENGTHS

Evanna je dívka drobnější postavy, o které se často říká, že je jen kost a kůže, vyžle. Proto se tedy dá očekávat, že toho moc neuzvedne a vlastně to ani není od pravdy tak daleko. Fyzické schopnosti však vyvažuje svými vědomostmi a znalostmi. Už od mala se hodně zajímala o různé věci, často ležela v různých dochovaných knihách, které četla. Její asi největší zájem, který se převážně dochoval až do dnešních dob, je hlavně její zájem o vědu a techniku. Vždy se dokázala pohrabat v různých elektrických spotřebičích a předmětech. Dokázala je rozebrat, dát do kupy... později je dokázala i předělat, ačkoliv o tom se moc lidem nechlubila, jelikož ti z ní nikdy nebyl i moc nadšení. Přesto si potají vyráběla z čehokoliv, co našla, malé vynálezy, které třeba dokázali jen počítat příklady, anebo zvládali opakovat po ní její hlas. O elektrických obvodech toho ví tolik, že to snad ani není zdrávo. Z toho důvodu také získala přezdívku - Electric Evie nebo Evietric. Jejími dalšími přednosti je kupříkladu její pohyb, jelikož se dokáže pohybovat tiše a místy i mrštně, čehož využívá hlavně ve chvíli, když se potřebuje někam potají proplížit. Rovněž dokáže najít celkem vhodné schovky, jelikož často mívá stavy, při kterých nechce být nikým ani ničím rušena, a tak utíká do svých tajných skrýší, které dokáže odhalit. Někdy to ani nebývá skrýš v pravém slova smyslu, avšak lidé často nevidí věci, které mají ihned pod nosem. Má poměrně obstojnou fotogenickou paměť - cokoliv přečte, to si pamatuje. Občas to jsou i naprosté kraviny, což nesnáší - je fakt alergická na to, když si zapamatuje jakoukoliv blbost - má pak pocit, že přichází o mozkovou kapacitu pro zajímavější věci. Její další schopností je i její hlas - umí zpívat, čehož si ohromně moc cení, a když má prostor, nebojí se lidem ukázat, co jí bylo od přírody naděleno. Skutečně zbožňuje pozornost.

WEAKNESSES

Asi jako každý člověk, který trochu víc rozumí různé technice, se neumí prát. Maximálně zvládne někoho poškrábat, či pokousat, ale tím asi tak končí. Není to ani kdovíjak dobrá běžkyně, protože se po chvíli vytrvalého běhu prostě zadýchá, a pokud už nemůže, obvykle má tendence někam zalézt. Nebo vylézt - klidně i na strom, jen hlavně když ji ostatní nebudou pronásledovat jak supi. Neumí také pořádně plavat, spíše se tak nějak poplácat na hladině s elegancí dřeva. Její další velkou slabinou je i to, že je barvoslepá. Vidí tedy jen některé barvy, ale opravdu velký problém má s rozeznáváním modré a žluté, ačkoliv se s tím jinak moc nechlubí a tváří se, jakoby se nic nedělo. Evie je jinak poměrně háklivá na různý hmyz - na jakýkoliv hmyz. Ať už to má šest, osm nebo dokonce více nožiček, i tak už je to pro ní problém a zdrhá... co může. Když je vyděšená, běhá asi úplně nejlépe, ale to je spíše taková výjimka.

PERSONALITY

Evanna je poměrně drzá, od nikoho si nenechá nic líbit, a pokud ji někdo pomlouvá, obvykle si to s někým nebojí vyříkat.... tedy vlastně jen vyříkat, jak už jsme si řekli u schopností, moc se prát neumí. Pokud někomu chce skutečně uškodit, pomůže si tím obvykle přestřihnutím nějakého drátku nebo použitím některého ze svých elektronických hraček. Jelikož se celý život stále hrabala v nějakých obvodech, docela se s nimi naučila hrát, a tak pokud chce někomu udělat zle, skutečně se nebojí zajít i k elektřině. Dokonce i na lodi, ve které žili, se často v něčem hrabala, kvůli čemuž na sebe strhávala nežádoucí pozornost a vlastně si i tím dost přitížila. Pokud však někdo pronikne až k jejímu nitru, může poznat, že je, až na menší detaily, poměrně přátelská a dokonce se umí i mile chovat. Nemá moc přátel, protože se neumí otevřít jen tak nikomu, ačkoliv známých má spoustu - je totiž ráda ve středu pozornosti, stále musí mít o věcech přehled a má skutečně ráda, když si jí lidi všímají a obdivují ji - přeci jen, kromě toho, že je technicky zdatná, také docela dost dobře vypadá a navíc i umí zpívat. Ona je prostě dokonalost sama! K tomu všemu je také poměrně dost učenlivá a vnímavá, i přes to, že je obvykle středem pozornosti, umí obvykle sledovat lidi kolem sebe a přitom je vnitřně posoudit. Ačkoliv u ní většina lidí neprojde, přesto chce skutečně zapůsobit na všechny. Co nejlépe. Lidem obvykle říká pravdu do očí, i když se jim nemusí moc líbit. Podobně zachází i se svými přáteli, pokud zrovna nějaké má. Její upřímnost jí už nějaké ty přátelé vzala, ale ona zase není taková citlivka, aby kvůli tomu propadla do sebelítosti. Sama umí odstínit pocity úplně na druhou kolej. Jakoby žádné nebyly.

APPEARANCE

Evie je středně vysoká dívčina, která se svou výškou ani neohromí, avšak ani se v davu neztratí jako naprostý hobit. Ani se svou váhou nijak nevybočuje z normálnosti a mezi ostatní by normálně zapadla. Jakožto každá mladá dívka, i ona už má patřičné ženské partie vyrýsované, ačkoliv co se týče poprsí, zde jí příroda moc nenadělila, avšak s tím se naše Evie moc netrápí. Na rukách má delší prsty, které jí usnadňují práci s elektronickými součástkami. Nenosí na nich žádné prstýnky, protože každý správný technik ví, že to akorát překáží. Kolem bledé tváře se jí vlní zrzavé vlasy, které jí volně spadají až po lopatky. Často je nosívá rozpuštěné, avšak jsou i časy, kdy je nosí spíše sepnuté. Na svět shlíží zelenýma očima, kolem kterých má řadu delších černých řas. Její tváři nechybí ani drobnější nos a vykrojená křivka plných rtů, které při případných úsměvech, či úšklebcích, odhalí řadu bílých zubů. Svou štíhlou postavu obvykle šatí do toho, co se zrovna namane, ačkoliv je pravda, že dokud ještě bývali na lodi, často si své oblečky upravovala, takže občas nějakému triku odebrala rukávy a ty zase našila na jiný kus oblečku, a tak podobně. Vzhledem k tomu, že občas některé barvy nezvládla rozeznat to občas mohlo působit vtipně. Nenosí ani žádné šperky - žádné totiž nemá a ani jí tolik neschází, zvláště když na sebe dokáže dostatečně upozornit už právě svým ošacením.

PAST

Její rodina není kdovíjak bohatá, patří spíše do těch chudších vrstev, které se na Arše nachází, nicméně ani to jí neubralo na její radosti. Od mala se stále měla jak zabavit, a jelikož už jako dítě byla celkem drzá, nebála se vetřít k místním technikům, díky nimž si, místy i potají, začala osvojovat základy techniky. Již brzy se ukázalo, že má na to skutečně talent, jelikož dokázala různé součástky rozebrat, a pak to vše zase složit dohromady. Anebo to rovnou celé předělat. Ostatní jen koukali a smáli se. A tak se brzy stala jejich součástí... tedy skoro, Evie poměrně kašlala na nějakou pracovní dobu nebo docházku, spíše se potulovala po lodi a sestavovala si své robo-kamarády. K tomu používala součástek z dílen, a tak se stávalo, že na ni občas někdo přišel, kvůli čemuž pak měla problém. Evie si z toho však nikdy nic moc nedělala, jednou udělala psí oči, a pak v tom zase pokračovala. Jenže tak to samozřejmě nemohlo jít donekonečna.

PRESENT

Jelikož často loupila součástky a občas je brala i z něčeho již složeného, stalo se, že na ni jednoho dne uhodili a ona byla zavřena do vězení. Bylo to neskutečně divné, nenáviděla to tam, protože nebyla mezi svými lidmi a nemohla sestavovat věci, které ji bavily. Ve vězení strávila několik měsíců, přičemž začala být snad ještě drzejší - odsekávala dozorcům, občas po nich hodila i svým jídlem, čehož pak litovala, ale když je člověk výbušný, občas to prostě nemá lehké. V jednu chvíli dokonce začala využívat svého talentu a začala i z těch pár věcí, které měla na cele, skládat různé součástky nebo rovnou celé předměty. Pochopitelně valná většina z nich nefungovala, avšak Evie, již zkušená všemi svými pokusy, viděla ve všech svých předmětech něco, čemu by trocha elektřiny vdechla "život". Možná díky tomu se na cele tak úplně nezcvokla.

STORYLINE

Tato osoba nemá žádné zásadní změny ve svém životě.

CONNECTIONS

Tato osoba si zatím nevytvořila žádné ne/přátele.

「C R E D O R A I D E N」

28. may 2015 at 17:31 | Drake |  「C H A R A C T E R S」


Tags: Rain

Sky People: Delinquent

Status: alive

Age: 18 [eighteen]

Occupation: mechanicProperty: maticový klíč

STRENGTHS

Jedna z jeho největších předností je asi ta, že dokáže opravit téměř cokoliv. Velmi dobře se vyzná v mechanických systémech a to jak pro dopravní prostředky, či jen nějaké drobné přístroje. Další jeho velmi ctěná vlastnost je trpělivost. Vydrží hodiny u něčeho, co jiní zavrhnou během několika minut a po většinou se mu ti vyplácí, protože na problém nakonec přijde a vyřeší ho. Jako dobrá vlastnost se dá počítat i zvědavost, jenže jak v čem. Nebojí se nových věcí, a přijímá sebe těžší výzvy jen proto, aby si uměl přiznat, že není neporazitelný, což je ostatně pravda. Ohledně fyzické zdatnosti je silný, ale jen díky své profesi. Když bylo volno, nebo se nemusel zaobírat problémy jiných věnoval se boxu a cvičení, které se mu později vyplatilo a on sám chtěl, aby to k něčemu bylo když už se tomu přeci věnuje ne? Netvrdí však o sobě, že je nejlepší, ale že je dobrým o sobě tvrdit může, aby si nepodrýval sebevědomí. Jinak se umí prát, ale pro většinu soubojů používá hlavně svůj mechanický klíč, díky kterému se dostal i do boxu.

WEAKNESSES

Mluví se-li o slabostech, tak Credo není žádný vytrvalý běžec, natož plavec, vlastně plavat ani neumí, protože na Arše nebylo kde se učit plavat. Stejně jako s plaváním se díky Arše neumí orientovat v přírodě, neumí si rozdělat oheň, natož si něco ulovit. Se zbraněmi z archy umí zacházet tak nějak částečně, ale i tak na ně nespoléhá. Má chronickou hrůzu z výšek. Velmi často podceňuje soupeře. Vlastně kromě toho, co se naučil ve své profesi a poté ve svém volném čase v podobě boxu a cvičení neumí teoreticky nic. V boxu, kde byl zavřený se těžko mohl naučit jak přežít nebo cokoliv podobného. Ví sám o sobě, že není neporazitelným a tím pádem i ví, že pokud bude jeho nepřítel silnější jen o trochu nemá smysl se mu plést do cesty, raději se stahuje do ústraní, ale snaží se nepřátelům stavět čelem, ovšem když stojí proti něčemu neznámému, kde má sebrat odvahu k nějakému činu?

PERSONALITY

Credo je milý, inteligentní a přátelský kluk, který se rád baví a je pro každou srandu, jenže když mu přeteče hrníček trpělivosti, tak nezná bratra. Umí být hodně vypočítavý a lstivý když chce, nebo ho někdo štve. Pokud se s ním člověk dá do řeči zjistí, že to není špatný člověk, jen má prostě svoje osobní důvody proč se chová tak, jak se chová, navíc za to svým způsobem nemůže, to přeci ta výchova to z něj udělala, že? Ostatně jako z každého na Arše. Credo se nebojí přiznat porážku nebo nějaký jiný neúspěch, ba naopak se tomu staví čelem a se vztyčenou hlavou. Když dojde na hádky tak se dokáže hádat hodně agresivně a hysterie mu u toho neschází. Nepředstírá a je až moc upřímný. Jen tak něco si nenechá líbit a dokud nedostane odpověď je schopný zajít až do krajních mezí. Pokud není velmi zle je docela klidný, odvážný a vnímavý, ovšem na druhou stranu umí opravdu až komicky hysterčit a to nemluvě o jeho ječení.

APPEARANCE

Už od jeho narození na něm byly výrazné krásné modré oči, které málokterý člověk v jeho dětském věku nepochválil. Samozřejmě v jeho současném věku je to trochu divné když mu jen tak někdo pochválí oči, ovšem ta skutečnost, že si někdo všimne, ho vždy potěší. Je vysoký asi 174 cm, takže to není ani trpaslík, ani dlouhán, tak něco mezi je asi nejlepší termín. Je štíhlý s váhou pohybující se kolem 65 kg +/-. Není to nijak svalnatý kulturista, kterému lezou svaly zpod trička, to opravdu ne. Pár svalů má, ale je to tak akorát na to, aby bylo znát, že na svém těle pracuje. Jinak má takový ten typický roztomilý a široký úsměv, který se nebojí ukázat. Vlasy má tmavě hnědé, skoro černé, ve zvláštním účesu, který si pochopitelně udržuje, přeci jen chce nějak vypadat, když je na Arše. Ohledně oblékání má svůj vlastní styl, který si nenechá nijak rozmluvit, ovšem není to ten typ, co se musí oblékat kvůli sebemenší kapce motorového oleje.

PAST

Credo nepochází z vyšších, ani těch nejnižších vrstev. Měl štěstí, že se narodil ve vrstvě, která je tak něco mezi, protože už od mala bylo jeho velkým snem opravovat a pracovat s těmi skvělými stroji na Arše. Konec konců se mu jeho sen splnil za několik let, kdy se svému řemeslu teprve začal učit. Docela mu to šlo a rodiče na něj byli právem pyšní, jelikož dokázal spravit vážně téměř vše, co mu přišlo pod ruku. Jenže s onou "slávou" přišly i potíže. Credo se stal terčem pro ostatní studenty jeho oboru, ale i dospělé mechaniky, kteří se obávali jeho talentu natolik, že se ho rozhodli zbavit nadobro. Poprvé měl Credo štěstí a ona léčka na něj spadla na někoho jiného, takže zavřeli nevinného. Po druhé však takové štěstí už Credo neměl. Závistiví mechanici z jeho "týmu" na něj svalili pro tentokrát nějakou loupež, díky které si vysloužil jednosměrný lístek do vězení či krabice, jak to jiní nazývají.

PRESENT

Přestože Credo věděl svou nevinnost a že je odsouzen neprávem ocitl se ve vězení. Jelikož ještě nebyl dospělý popravit ho nemohli. Měl čas na sobě trochu zapracovat, to bez debat. Přesto se ale choval tak, jako kdyby to vězení nebylo. Bral to jako novou zkušenost a svým způsobem i dobrodružství. Nebál se i tam říct svůj názor a že je nevinný nikde nemusel vytrubovat, za prvé by mu to nikdo neuvěřil a za druhé by to bylo stejně k ničemu, protože by ho ani tak nepustili ven. Strávil zde tedy několik těch let, i když jich nebylo mnoho. Pracoval na sobě i na svém charakteru a usmyslel si, že sebou nenechá jen tak tahat. Ostatně mu v samotné věznici přetekly nervy, když si jeden votroubek vyskakoval a dostal pěknou ránu klíčem do tváře. Od toho okamžiku ho uzavřeli na samotku dokud nebude potřeba převoz a spoluvězni mu uštědřili přezdívku "Rain," protože stejně jako déšť umí být klidný a příjemný, naopak ale i krutý a nezastavitelný.

STORYLINE

Tato osoba nemá žádné zásadní změny ve svém životě.

CONNECTIONS

Tato osoba si zatím nevytvořila žádné ne/přátele.

「D I A K O N N L E O N」

27. may 2015 at 19:01 | Drake |  「C H A R A C T E R S」


Tags: Ice Heart, Diamond Prince, Dion, Neon

Grounder: Ice Nation

Status: alive

Age: 44 [forty-four]

Occupation: warrior

Main weapon: two-handed sword


Property: meč

STRENGTHS

Určitě nejsou pochyby o tom, že by Diakonn nebyl silný nebo tělesně zdatný. Vzhledem k tomu, že žije na severu, kde není zrovna příliš velké teplo, je vážně vytrvalým a samozřejmě otužilec. Na rozdíl od jiných, vydrží v ledové vodě déle. Má velmi dobré schopnosti co se týče rozdělávání ohně za jakýchkoli podmínek nebo budování pastí, opevnění apod. Strategické myšlení mu taky rozhodně nechybí. Umí si vše pečlivě naplánovat i za pochodu a na pomoc si většinou přibírá minimum lidí. Jeho další výbornou schopností je to, že by pro svou královnu a klan udělal cokoliv jen proto, aby ji zachránil. Nebojí se špinavé práce, navíc je skvělým zabijákem, který se v tom mnohdy až moc vyžívá. Baví ho se mstít i za jiné, tím se tedy mnohdy stává nájemným zabijákem pro mnohdy i vyšší vrstvy společnosti. Velmi dobře umí užívat střelné a vrhací zbraně jako jsou třeba oštěpy, vrhací nože, sekery apod.

WEAKNESSES

Diakonn není neporazitelný a stejně jako každý jiný má i on své slabiny. Tak jednou z prvotních a nejzásadnějších slabin, které má je to, že si vše dělá podle sebe a po většinu času sám, takže nemá žádné krytí, ani jistotu, že na nic nezůstane sám. Nemá sebemenší zkušenosti s alkoholem, nebo čímkoliv podobným, je proto snadno mimo dění a tím velmi zranitelný. Když dojde na nejhorší, což v jeho případě sem tam přijde, nedokáže si rozvrhnout plán útěku nebo obrany, naopak plán útoku zvládá na výbornou. Nemůže se vždy spoléhat na své tělo, protože ho musí dopovat speciální látkou, podobnou inzulínu. Bez oné látky je velmi paranoidní a hysterický, což je vcelku zábava sledovat. Nedokáže se sám ošetřit, natož poznat, jestli to je vážně nebo ne, samozřejmě pokud z něj teče krev proudem je jasné, že to asi dobré není, ale na mysli jsou například střelné rány, postižení nějakým jedem apod.

PERSONALITY

Jeho povaha je poměrně složitá, ovšem když se v jeho osobnosti pokusí kdokoliv trochu zapátrat, možná i zažije to lepší co v sobě Diakonn ukrývá. Pro začátek by bylo nejlepší říct, že Diakonn nehraje na city ani to nemá ve zvyku. Je to typ, který ví co chce a jde si zatím za každou cenu, ať už po dobrém či po zlém. Proto je také zvyklý na to, že to dostane. Velmi sobecký a egoistický tvor, který se tímto zasloužil o jednu z jeho přezdívek "Ledové srdce" ovšem to je jen začátek toho proč onu přezdívku vlastně získal. Diakonn totiž nezná porážku a kritiku jiných snáší tak, no řekněme, že ve chvíli kdy kritiku uslyší prohodí dotyčného oknem, a tak podobně. Je tedy dobré si dávat velmi dobrý pozor na to, co předtím vyřknete, nebo uděláte. Není to práskač, ale vždy chce něco za něco, jenže nějaké dohody s ním jsou k ničemu. Umí si najít kličku, jak se ze všeho vyvléknout bez sebemenších potíží. Rád flirtuje, ale romantický typ to rozhodně není. Díky své profesi a tomu co si při jejím vykonávání zažil je trochu sadista až masochista, baví ho cizí utrpení a nijak se za to nestydí. Byl by schopen zneužít i malé dítě, nehledě na pohlaví, protože mu to je docela jedno. Čím je pak jeho milenec/ka starší, tím víc bolesti si ona oběť prožije. Ovšem je zase pravda, že to má i své výhody. Aby se ale neřeklo, že to je bezcitná bestie umí i vnímat smutek a výčitky, jenže opět se to nedává srovnávat s pocity normálního tvora. On to má hodně odlišné a to, co pro něj znamená vztek, pro jiné může znamenat třeba zábavu apod. Takže když to shrneme Diakonn je vlastně egoistický, perverzní a sobecká bestie, kterou zřejmě jen tak něco nezlomí. Je to holt dominantní samec.

APPEARANCE

Diakonn je poměrně vysoký, vypracovaný muž s váhou pohybující se kolem 63 až 69 kg, záleží čistě na tom, jak často jí a v jakých se vyskytuje podmínkách. Výška je kolem 176 cm. Jeho tvář je mírně zarostlá a udržovaná, stejně jako krátké skoro blond vlasy. Nejvýraznější jsou jeho modré oči, které by se dalo říct jsou pro jeho kmen typické. Nos je středně velký a rty plnější. Ohledně dalších speciálních znamení má na nohou několik jizev, stejně tak i na rukou a hrudi, kde to není zas až tak výrazné. Kromě jizev má přes celá záda vyobrazený strom, který v úplné tmě přechází v jasně modrou. Vypadá to pak jako kdyby onen strom svítil. Toto tetování, ale není příliš vidět, protože ho zrovna moc rád neukazuje. Na hrudi má pak ještě jedno tetování, které mu získalo přezdívku "Neon." Oproti stromu na zádech je toto druhé zářící tetování v podobě tygra známější, ovšem nikdo neví proč zrovna tygr, ani proč zrovna strom. Na pravé ruce má pak od zápěstí k rameni obyčejné tetování. Je to spleť ostnatých drátů, kterými jsou protkané jeho oběti, hlavně ty, co byly nebezpečné výrazně pro jejich kmen nebo nějak celo-oblastně známé i v jiných "kmenech."

PAST

Už jako malé dítě bylo znát, že z něj nebude nic dobrého, tedy čistě v bojovém slova smyslu. Diakonn byl totiž už jako dítě velmi agresivní, sobecký a dominantní jedinec. Není proto divu, že se rychle stal postrachem pro okolní děti. Postupem let se díky své inteligenci a agresivitě dostal do postu válečníka, kam vždycky chtěl. Jenže to mu nestačilo, a tak si jako bokovku zařídil zabíjení na objednávku, což nevynášelo zrovna málo peněz a Diakonn se měl skutečně jako to prase v žitě, které se nemusí o nic starat. Zasloužil se o mnoho úspěchů ve válečných situacích i likvidacích nepohodlných, přesto velmi vlivných osobností. A protože jeho agrese a touha v jistém smyslu po moci ho táhla a utekl, zabil tolik lidí a zničil tolik protivníkovi techniky, že se mu začalo říkat "Diamantový princ", nebo "Dion." Oboje mělo mít význam v tom, že ho nic neporazí a vlastně to byla i pravda.

PRESENT

V současné době se Diakonn stále věnuje své profesi válečníka, je jen o něco výš, takže místo válečníka je elitní válečník, i když vlastně na názvu moc nezáleží. Hlavní je to, že práci má stále stejnou. Je svobodný, bez jakýchkoli závazků, kromě povinnosti sloužit svému lidu. Od minulých let také hodně přibral na agresi a zručnosti. Bere si vše násilím a na škody se nijak nesoustředí, však on to přece někdo zaplatí že? Zamiloval si pobyt poblíž královny, ovšem ta ho prozatím moc nepostřehla, asi ho bere jen jako válečníka a nic víc, ovšem on to bere jinak. Oproti minulým letem také víc cestuje a dívá se i do končin, kde moc často nepobýval a moc asi pobývat nebude, ale zase rád vidí něco nového. Věnuje se více střelným zbraním než těm sečným a jiným podobným. Také víc trénuje a snaží se ukázat, že to je sice vrah, ale super egoistický.

STORYLINE

Tato osoba nemá žádné zásadní změny ve svém životě.

CONNECTIONS

Tato osoba si zatím nevytvořila žádné ne/přátele.

「M T. W E A T H E R」

26. may 2015 at 13:29 | Drake
____________________________________________________________________________________

____________________________________________________________________________________

____________________________________________________________________________________

Ve skladu se uchovávají všechny potřebné věci, potraviny a zbraně. Jsou však přísně střežené místní Mt. Weather gardou, a tak sem mají přístup jen vybraní obyvatelé. Avšak, kdo by se sem pokusil vkrást, není to možné. Stejně jako v jiných uzavřených místnostech, je toto místo zavřené na ID kartu, takže pokud nemáte povolení, tak se sem určitě nedostane. Ovšem není to úplně zakázaná oblast, a kdyby někdo z obyvatel potřeboval do skladu, je tu možnost se sem vydat s někým, kdo toto povolení má. - Většinou vedení a vojáci.
____________________________________________________________________________________

____________________________________________________________________________________

____________________________________________________________________________________

____________________________________________________________________________________

____________________________________________________________________________________

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

____________________________________________________________________________________

____________________________________________________________________________________

____________________________________________________________________________________

____________________________________________________________________________________

____________________________________________________________________________________

____________________________________________________________________________________

____________________________________________________________________________________

____________________________________________________________________________________

____________________________________________________________________________________

____________________________________________________________________________________

____________________________________________________________________________________

____________________________________________________________________________________

____________________________________________________________________________________

____________________________________________________________________________________

____________________________________________________________________________________

____________________________________________________________________________________

____________________________________________________________________________________

____________________________________________________________________________________

____________________________________________________________________________________

____________________________________________________________________________________

「E A R T H」

26. may 2015 at 13:28 | Drake
____________________________________________________________________________________

Kemp delikventů. Nachází se někde v lesích. Uvnitř je to 3 patrové, pákou se dají otevřít dveře a znovu zavřít. Ostatní věci jsou skoro všechno zničené. V lodi je několik materiálu, které jim Archa dala pro přežití. Všechny zničené součástky v lodi se stále dají na něco dobrého využít. Okolo lodi jsou vystavené stany s materiálů, které našli v lodi nebo v okolí. Kolem kempu je dřevěné opevnění, které je chrání před nepřáteli. Není to sice nic stabilního, ale chvíli pro obranu to může vydržet, a nejsou tam ve volném prostranství.
____________________________________________________________________________________

____________________________________________________________________________________

Les je velmi rozsáhlý a je velmi snadné se v něm ztratit. Stromy jsou v něm převážně listnaté. Skrývá v sobě několik hezkých míst, kde žijí zvířata, která jsou občas zmutovaná nebo přímo na stromech žijou svítící motýli, ale také některé ne úplně pěkná, která patří Grounderům, například jejich děsivé pohřebiště, kde jsou všude okolo něj nastražené pasti. V lese se však dá objevit mnoho dalších věcí, jako například zarostlé kryty ještě před válkou, které jsou nepoužívané, nebo auta a jiná vozidla, ty jsou ale z větší části pod zemí.
____________________________________________________________________________________

____________________________________________________________________________________

Laguna vypadá od prvního pohledu jako velmi klidné místo, ovšem je to pouze zdání. Zvířata sem nechodí pít a mají k tomu dobrý důvod, jelikož ve vodě právě v tomto místě, kde je dostatečná hloubka, že by dospělý člověk musel stát na špičkách, aby stačil, žije obří vodní had, který sežere všechno, co mu přijde do cesty, zvířata, lidi. Voda je zde pitná, jenom tedy velmi nebezpečná a těžko se zde dostává na druhou stranu, aniž by se člověk musel namočit a být případně sežrán.
____________________________________________________________________________________

____________________________________________________________________________________

Řeka protéká celkem blízko tábora stovky, hodinu chůze. Na některých místech není moc hluboká a je možné ji přebrodit, na jiných je zase velmi nebezpečné vstupovat do vody. Voda je tady čistá a pitná, žije v ní mnoho vodních zmutovaných živočichů, nějaké ryby určitě, ovšem ty je velmi těžké zahlédnout. K nepříjemnostem se řadí komáři, ti naštěstí nejsou zmutovaní do obřích sajících bestií, ti jsou normální. I flóra je zde velmi rozmanitá, ve vodě můžete najít vzácné léčivé rostliny, díky tomu, že slunce na vodu může svítit celý den, jelikož stromy jsou až o pár metrů dál.
____________________________________________________________________________________

____________________________________________________________________________________

U vodopádu se dá skvěle meditovat, z celého lesního okolí je zde největší klid, protože vodopád je schovaný, jen tak někdo ho neobjeví a není zde slyšet nic jiného, než tekoucí voda. Moc speciální zvířat tady nežije ani sem nechodí pít, to je pro ně lepší laguna nebo řeka, takže vodopád zůstává bez povšimnutí, protože pro něj není žádný účel. Řeka je tady úzká a není těžké ji projít, vyskytují se zde ovšem kluzké kameny a pod rychle tekoucí vodou nejsou dobře vidět, takže si dávejte pozor, kam šlapete.
____________________________________________________________________________________

____________________________________________________________________________________

Doly jsou v podstatě bývalé podzemní metro. Jsou tu nejlepší zkratky, dokonce i nějaké cesty vedou rovnou k Mt. Weather. Jenže tyto tunely nejsou zrovna bezpečné. Žijí tu Smrtonoši, kteří si pomocí zkratek dostávají rychleji ke svým potravám. Kdokoliv se s nimi dá do styku, je možné, že to nemusíte přežít. Smrtonoši jsou velmi silní a ke všemu kanibalové, a kdyby vás viděli, tak si z vás pravděpodobně udělají potravu a sežerou vás ještě zaživa. Když budete mít štěstí, tak se s nimi nesetkáte vůbec, prostor je tu obrovský.
____________________________________________________________________________________

____________________________________________________________________________________

Vodní přehrada má přibližně 120 metrů, je spojená s Mt. Weather a dalšími tunely. Voda je tu průzračná, ale i tak snadno přehlédnete, co se ve vodě vyskytuje. Ohromné místo, kde jsou další vodní příšery, na které je lepší dávat pozor, a dokonce se tu nacházejí už i nějaké neškodné ryby, ale těch je tu velice málo. Břehy jsou tu velice strmé, proud je silný a je tu velká možnost úrazu i pro zkušené plavce, proto je dobré se těmto vodám raději vyhnout.
____________________________________________________________________________________

____________________________________________________________________________________

Tondc jsou v podstatě trosky bývalého hlavního města Spojených států. Město obývají Zemšťané, hlavně zde žijí Trikru. Město působí i jako klíčové politické místo, kde se setkávají s ostatními klany, tudíž není nemožné, aby se zde vyskytoval i někdo jiný než právě z Trikru. Tondisi, jak je známé v trigedaslengu, je nazváno tak proto, že se toto území původně nazývalo Washington, D.C. Ze zničeného názvu zůstalo stát jen ton, D.C. Území je velmi střežený a vetřelcům plně nepřístupný. Kdo se odváží za bránu dostat bez vědomí hlídačů, pravděpodobně nebude za žádnou cenu ušetřen.
____________________________________________________________________________________