「C R E D O R A I D E N」

28. may 2015 at 17:31 | Drake |  「C H A R A C T E R S」


Tags: Rain

Sky People: Delinquent

Status: alive

Age: 18 [eighteen]

Occupation: mechanicProperty: maticový klíč

STRENGTHS

Jedna z jeho největších předností je asi ta, že dokáže opravit téměř cokoliv. Velmi dobře se vyzná v mechanických systémech a to jak pro dopravní prostředky, či jen nějaké drobné přístroje. Další jeho velmi ctěná vlastnost je trpělivost. Vydrží hodiny u něčeho, co jiní zavrhnou během několika minut a po většinou se mu ti vyplácí, protože na problém nakonec přijde a vyřeší ho. Jako dobrá vlastnost se dá počítat i zvědavost, jenže jak v čem. Nebojí se nových věcí, a přijímá sebe těžší výzvy jen proto, aby si uměl přiznat, že není neporazitelný, což je ostatně pravda. Ohledně fyzické zdatnosti je silný, ale jen díky své profesi. Když bylo volno, nebo se nemusel zaobírat problémy jiných věnoval se boxu a cvičení, které se mu později vyplatilo a on sám chtěl, aby to k něčemu bylo když už se tomu přeci věnuje ne? Netvrdí však o sobě, že je nejlepší, ale že je dobrým o sobě tvrdit může, aby si nepodrýval sebevědomí. Jinak se umí prát, ale pro většinu soubojů používá hlavně svůj mechanický klíč, díky kterému se dostal i do boxu.

WEAKNESSES

Mluví se-li o slabostech, tak Credo není žádný vytrvalý běžec, natož plavec, vlastně plavat ani neumí, protože na Arše nebylo kde se učit plavat. Stejně jako s plaváním se díky Arše neumí orientovat v přírodě, neumí si rozdělat oheň, natož si něco ulovit. Se zbraněmi z archy umí zacházet tak nějak částečně, ale i tak na ně nespoléhá. Má chronickou hrůzu z výšek. Velmi často podceňuje soupeře. Vlastně kromě toho, co se naučil ve své profesi a poté ve svém volném čase v podobě boxu a cvičení neumí teoreticky nic. V boxu, kde byl zavřený se těžko mohl naučit jak přežít nebo cokoliv podobného. Ví sám o sobě, že není neporazitelným a tím pádem i ví, že pokud bude jeho nepřítel silnější jen o trochu nemá smysl se mu plést do cesty, raději se stahuje do ústraní, ale snaží se nepřátelům stavět čelem, ovšem když stojí proti něčemu neznámému, kde má sebrat odvahu k nějakému činu?

PERSONALITY

Credo je milý, inteligentní a přátelský kluk, který se rád baví a je pro každou srandu, jenže když mu přeteče hrníček trpělivosti, tak nezná bratra. Umí být hodně vypočítavý a lstivý když chce, nebo ho někdo štve. Pokud se s ním člověk dá do řeči zjistí, že to není špatný člověk, jen má prostě svoje osobní důvody proč se chová tak, jak se chová, navíc za to svým způsobem nemůže, to přeci ta výchova to z něj udělala, že? Ostatně jako z každého na Arše. Credo se nebojí přiznat porážku nebo nějaký jiný neúspěch, ba naopak se tomu staví čelem a se vztyčenou hlavou. Když dojde na hádky tak se dokáže hádat hodně agresivně a hysterie mu u toho neschází. Nepředstírá a je až moc upřímný. Jen tak něco si nenechá líbit a dokud nedostane odpověď je schopný zajít až do krajních mezí. Pokud není velmi zle je docela klidný, odvážný a vnímavý, ovšem na druhou stranu umí opravdu až komicky hysterčit a to nemluvě o jeho ječení.

APPEARANCE

Už od jeho narození na něm byly výrazné krásné modré oči, které málokterý člověk v jeho dětském věku nepochválil. Samozřejmě v jeho současném věku je to trochu divné když mu jen tak někdo pochválí oči, ovšem ta skutečnost, že si někdo všimne, ho vždy potěší. Je vysoký asi 174 cm, takže to není ani trpaslík, ani dlouhán, tak něco mezi je asi nejlepší termín. Je štíhlý s váhou pohybující se kolem 65 kg +/-. Není to nijak svalnatý kulturista, kterému lezou svaly zpod trička, to opravdu ne. Pár svalů má, ale je to tak akorát na to, aby bylo znát, že na svém těle pracuje. Jinak má takový ten typický roztomilý a široký úsměv, který se nebojí ukázat. Vlasy má tmavě hnědé, skoro černé, ve zvláštním účesu, který si pochopitelně udržuje, přeci jen chce nějak vypadat, když je na Arše. Ohledně oblékání má svůj vlastní styl, který si nenechá nijak rozmluvit, ovšem není to ten typ, co se musí oblékat kvůli sebemenší kapce motorového oleje.

PAST

Credo nepochází z vyšších, ani těch nejnižších vrstev. Měl štěstí, že se narodil ve vrstvě, která je tak něco mezi, protože už od mala bylo jeho velkým snem opravovat a pracovat s těmi skvělými stroji na Arše. Konec konců se mu jeho sen splnil za několik let, kdy se svému řemeslu teprve začal učit. Docela mu to šlo a rodiče na něj byli právem pyšní, jelikož dokázal spravit vážně téměř vše, co mu přišlo pod ruku. Jenže s onou "slávou" přišly i potíže. Credo se stal terčem pro ostatní studenty jeho oboru, ale i dospělé mechaniky, kteří se obávali jeho talentu natolik, že se ho rozhodli zbavit nadobro. Poprvé měl Credo štěstí a ona léčka na něj spadla na někoho jiného, takže zavřeli nevinného. Po druhé však takové štěstí už Credo neměl. Závistiví mechanici z jeho "týmu" na něj svalili pro tentokrát nějakou loupež, díky které si vysloužil jednosměrný lístek do vězení či krabice, jak to jiní nazývají.

PRESENT

Přestože Credo věděl svou nevinnost a že je odsouzen neprávem ocitl se ve vězení. Jelikož ještě nebyl dospělý popravit ho nemohli. Měl čas na sobě trochu zapracovat, to bez debat. Přesto se ale choval tak, jako kdyby to vězení nebylo. Bral to jako novou zkušenost a svým způsobem i dobrodružství. Nebál se i tam říct svůj názor a že je nevinný nikde nemusel vytrubovat, za prvé by mu to nikdo neuvěřil a za druhé by to bylo stejně k ničemu, protože by ho ani tak nepustili ven. Strávil zde tedy několik těch let, i když jich nebylo mnoho. Pracoval na sobě i na svém charakteru a usmyslel si, že sebou nenechá jen tak tahat. Ostatně mu v samotné věznici přetekly nervy, když si jeden votroubek vyskakoval a dostal pěknou ránu klíčem do tváře. Od toho okamžiku ho uzavřeli na samotku dokud nebude potřeba převoz a spoluvězni mu uštědřili přezdívku "Rain," protože stejně jako déšť umí být klidný a příjemný, naopak ale i krutý a nezastavitelný.

STORYLINE

Tato osoba nemá žádné zásadní změny ve svém životě.

CONNECTIONS

Tato osoba si zatím nevytvořila žádné ne/přátele.
 


Actual articles

Advertisement