「D I A K O N N L E O N」

27. may 2015 at 19:01 | Drake |  「C H A R A C T E R S」


Tags: Ice Heart, Diamond Prince, Dion, Neon

Grounder: Ice Nation

Status: alive

Age: 44 [forty-four]

Occupation: warrior

Main weapon: two-handed sword


Property: meč

STRENGTHS

Určitě nejsou pochyby o tom, že by Diakonn nebyl silný nebo tělesně zdatný. Vzhledem k tomu, že žije na severu, kde není zrovna příliš velké teplo, je vážně vytrvalým a samozřejmě otužilec. Na rozdíl od jiných, vydrží v ledové vodě déle. Má velmi dobré schopnosti co se týče rozdělávání ohně za jakýchkoli podmínek nebo budování pastí, opevnění apod. Strategické myšlení mu taky rozhodně nechybí. Umí si vše pečlivě naplánovat i za pochodu a na pomoc si většinou přibírá minimum lidí. Jeho další výbornou schopností je to, že by pro svou královnu a klan udělal cokoliv jen proto, aby ji zachránil. Nebojí se špinavé práce, navíc je skvělým zabijákem, který se v tom mnohdy až moc vyžívá. Baví ho se mstít i za jiné, tím se tedy mnohdy stává nájemným zabijákem pro mnohdy i vyšší vrstvy společnosti. Velmi dobře umí užívat střelné a vrhací zbraně jako jsou třeba oštěpy, vrhací nože, sekery apod.

WEAKNESSES

Diakonn není neporazitelný a stejně jako každý jiný má i on své slabiny. Tak jednou z prvotních a nejzásadnějších slabin, které má je to, že si vše dělá podle sebe a po většinu času sám, takže nemá žádné krytí, ani jistotu, že na nic nezůstane sám. Nemá sebemenší zkušenosti s alkoholem, nebo čímkoliv podobným, je proto snadno mimo dění a tím velmi zranitelný. Když dojde na nejhorší, což v jeho případě sem tam přijde, nedokáže si rozvrhnout plán útěku nebo obrany, naopak plán útoku zvládá na výbornou. Nemůže se vždy spoléhat na své tělo, protože ho musí dopovat speciální látkou, podobnou inzulínu. Bez oné látky je velmi paranoidní a hysterický, což je vcelku zábava sledovat. Nedokáže se sám ošetřit, natož poznat, jestli to je vážně nebo ne, samozřejmě pokud z něj teče krev proudem je jasné, že to asi dobré není, ale na mysli jsou například střelné rány, postižení nějakým jedem apod.

PERSONALITY

Jeho povaha je poměrně složitá, ovšem když se v jeho osobnosti pokusí kdokoliv trochu zapátrat, možná i zažije to lepší co v sobě Diakonn ukrývá. Pro začátek by bylo nejlepší říct, že Diakonn nehraje na city ani to nemá ve zvyku. Je to typ, který ví co chce a jde si zatím za každou cenu, ať už po dobrém či po zlém. Proto je také zvyklý na to, že to dostane. Velmi sobecký a egoistický tvor, který se tímto zasloužil o jednu z jeho přezdívek "Ledové srdce" ovšem to je jen začátek toho proč onu přezdívku vlastně získal. Diakonn totiž nezná porážku a kritiku jiných snáší tak, no řekněme, že ve chvíli kdy kritiku uslyší prohodí dotyčného oknem, a tak podobně. Je tedy dobré si dávat velmi dobrý pozor na to, co předtím vyřknete, nebo uděláte. Není to práskač, ale vždy chce něco za něco, jenže nějaké dohody s ním jsou k ničemu. Umí si najít kličku, jak se ze všeho vyvléknout bez sebemenších potíží. Rád flirtuje, ale romantický typ to rozhodně není. Díky své profesi a tomu co si při jejím vykonávání zažil je trochu sadista až masochista, baví ho cizí utrpení a nijak se za to nestydí. Byl by schopen zneužít i malé dítě, nehledě na pohlaví, protože mu to je docela jedno. Čím je pak jeho milenec/ka starší, tím víc bolesti si ona oběť prožije. Ovšem je zase pravda, že to má i své výhody. Aby se ale neřeklo, že to je bezcitná bestie umí i vnímat smutek a výčitky, jenže opět se to nedává srovnávat s pocity normálního tvora. On to má hodně odlišné a to, co pro něj znamená vztek, pro jiné může znamenat třeba zábavu apod. Takže když to shrneme Diakonn je vlastně egoistický, perverzní a sobecká bestie, kterou zřejmě jen tak něco nezlomí. Je to holt dominantní samec.

APPEARANCE

Diakonn je poměrně vysoký, vypracovaný muž s váhou pohybující se kolem 63 až 69 kg, záleží čistě na tom, jak často jí a v jakých se vyskytuje podmínkách. Výška je kolem 176 cm. Jeho tvář je mírně zarostlá a udržovaná, stejně jako krátké skoro blond vlasy. Nejvýraznější jsou jeho modré oči, které by se dalo říct jsou pro jeho kmen typické. Nos je středně velký a rty plnější. Ohledně dalších speciálních znamení má na nohou několik jizev, stejně tak i na rukou a hrudi, kde to není zas až tak výrazné. Kromě jizev má přes celá záda vyobrazený strom, který v úplné tmě přechází v jasně modrou. Vypadá to pak jako kdyby onen strom svítil. Toto tetování, ale není příliš vidět, protože ho zrovna moc rád neukazuje. Na hrudi má pak ještě jedno tetování, které mu získalo přezdívku "Neon." Oproti stromu na zádech je toto druhé zářící tetování v podobě tygra známější, ovšem nikdo neví proč zrovna tygr, ani proč zrovna strom. Na pravé ruce má pak od zápěstí k rameni obyčejné tetování. Je to spleť ostnatých drátů, kterými jsou protkané jeho oběti, hlavně ty, co byly nebezpečné výrazně pro jejich kmen nebo nějak celo-oblastně známé i v jiných "kmenech."

PAST

Už jako malé dítě bylo znát, že z něj nebude nic dobrého, tedy čistě v bojovém slova smyslu. Diakonn byl totiž už jako dítě velmi agresivní, sobecký a dominantní jedinec. Není proto divu, že se rychle stal postrachem pro okolní děti. Postupem let se díky své inteligenci a agresivitě dostal do postu válečníka, kam vždycky chtěl. Jenže to mu nestačilo, a tak si jako bokovku zařídil zabíjení na objednávku, což nevynášelo zrovna málo peněz a Diakonn se měl skutečně jako to prase v žitě, které se nemusí o nic starat. Zasloužil se o mnoho úspěchů ve válečných situacích i likvidacích nepohodlných, přesto velmi vlivných osobností. A protože jeho agrese a touha v jistém smyslu po moci ho táhla a utekl, zabil tolik lidí a zničil tolik protivníkovi techniky, že se mu začalo říkat "Diamantový princ", nebo "Dion." Oboje mělo mít význam v tom, že ho nic neporazí a vlastně to byla i pravda.

PRESENT

V současné době se Diakonn stále věnuje své profesi válečníka, je jen o něco výš, takže místo válečníka je elitní válečník, i když vlastně na názvu moc nezáleží. Hlavní je to, že práci má stále stejnou. Je svobodný, bez jakýchkoli závazků, kromě povinnosti sloužit svému lidu. Od minulých let také hodně přibral na agresi a zručnosti. Bere si vše násilím a na škody se nijak nesoustředí, však on to přece někdo zaplatí že? Zamiloval si pobyt poblíž královny, ovšem ta ho prozatím moc nepostřehla, asi ho bere jen jako válečníka a nic víc, ovšem on to bere jinak. Oproti minulým letem také víc cestuje a dívá se i do končin, kde moc často nepobýval a moc asi pobývat nebude, ale zase rád vidí něco nového. Věnuje se více střelným zbraním než těm sečným a jiným podobným. Také víc trénuje a snaží se ukázat, že to je sice vrah, ale super egoistický.

STORYLINE

Tato osoba nemá žádné zásadní změny ve svém životě.

CONNECTIONS

Tato osoba si zatím nevytvořila žádné ne/přátele.
 


Actual articles

Advertisement