「E L L I O T C A R T E R」

31. may 2015 at 19:15 | Drake |  「C H A R A C T E R S」


Tags: Bad Guy, Rowdy

Sky People: Delinquent

Status: alive

Age: 18 [eighteen]

Occupation: warriorProperty: katana

STRENGTHS

Odvaha, to je přesně ta vlastnost, která mu nechybí a která z něj dělá to, čím je. Kromě karate, kterému se věnoval už jako malý, ovládá velký arzenál zbraní. Miluje především sečné zbraně, to je jeho. Nic není krásnějšího, než ostrá a lesklá čepel katany, mačety a nebo nějakého meče. Příliš nemusí střelné zbraně, ale nějakým způsobem by střílet zvládl. Zvládá plavání i šplhání, výšky mu nedělají problém. Má vysokou hladinu adrenalinu, a proto se nebojí nic vyzkoušet. Umí rozdělat oheň jen za pomoci křesání kamenů a naučil se převařovat i vodu. Nedělá mu problém zabít a vykuchat nějaké zvíře kvůli masu, krev je pro něj naprosto přirozená a neštítí se jí. Velkou výhodou je, že není závislý na ostatních lidech a zvládl by se o sebe postarat, samota mu nedělá problém. Podle polohy slunce umí určit přibližný čas a umí určit sever podle růstu lišejníků. Má velkou sílu v rukou, a pokud ji nevyužívá k nekalým účelům, může jí využít ke zvedání těžkých věcí a nebo kácení stromů pro získávání dřeva. Umí zacházet s provazem, dokáže uvázat velké množství uzlů podle toho, který je potřeba. Od mala je zvyklý na dřinu a těžký život, takže se hned nezhroutí jako hrad postavený z karet a něco vydrží, nebo v to aspoň doufá. Je to tvrdá postava, které nevadí ani pohřbívání těl, někdo to dělat musí. Když si někoho oblíbí, je schopen položit za toho dotyčného svůj život, musí ale stát za to.

WEAKNESSES

V první řadě, bojí se bouřky. Ano správně, takového drsňáka vyvede z míry obyčejná bouřka, během níž doslova trpí. Nedává to ale najevo a snaží se to zakrýt jak jen to jde. Absolutně není tvořivý a chybí mu nutná dávka fantazie na to, aby byl schopný něco vyrobit nebo vynalézt. Nemá smysl pro humor a může působit příliš vážným dojmem. Má možná až moc vysoké sebevědomí a moc si o sobě myslí a i když je to jasně zřetelné, nepřizná to. Není vytrvalý, takže když se má ujít větší vzdálenost, celou cestu si bude stěžovat a bude dožadovat přestávku. K lidem se nechová moc pěkně a to se mu může vymstít, hodně vymstít. Nerad cestuje na dlouhé vzdálenosti, protože postrádá smysl pro orientaci a dokázal by se lehce ztratit. Neumí vařit, ale asi to ani nebude potřeba. Ohřát nějaký flák masa totiž není takový problém. Nevyzná se v rostlinách a bylinkách, takže ohledně tohohle směru je naprosto nezkušený. I když by hrozně rád, neumí zacházet s prutem a nebo něčím podobným, takže rybolov také silně nezvládá. Když se octne v situaci, ve které nemůže najít řešení, panikaří a jedná bezhlavě. Bojí se stísněných prostor, z toho má fakt fobii. Když se mu dá příkaz a jemu se prostě z nějakého důvodu nelíbí, nesplní ho a nebo jen tak odflákne aby se neřeklo.

PERSONALITY

Surovec, který před slovy upřednostňuje pěsti. Dost hraje na city a svůj vzhled, ale nenechte se zmást, protože tenhle parchant je schopný všeho. Vyžívá se v naschválech a miluje, když se může přetvařovat. Krádeže mu nejsou cizí, a proto se může stát, že se nějaká vaše věc objeví v jeho kapse. Vaše smůla, měli jste si jí lépe hlídat. Společnost mu nevadí, ale moc ji nevyhledává. Je radši víc sám, protože to ho nemůže nikdo vyprovokovat. I přes tohle všechno mu nevadí dělat si přátele, ke kterým se chová podstatně lépe, vlastně jako pravý kamarád. Má i pár kladných stránek, ale ne moc. Tou první je, že si příliš nedovoluje na holky a slabší, to je i na něj moc slabošské. Pokud je potřeba s něčím pomoct, nenechá nikoho na holičkách, nejedná-li se o jeho úhlavního nepřítele. Když se dobře vyspí, výjimečně nemusí dělat problémy a může se zdát i příjemný, ale fakt jen výjimečně. Je dost tvrdohlavý a když něco dělá, nenechá si do toho kecat. Je závistivý a chamtivý a když něco chce, prostě si pro to jde, i kdyby měl jít přes mrtvoly. Ostatně nedělá mu problém někoho zranit a nebo dokonce zabít, ale k tomu musí mít už pořádný důvod. Nevadí mu krev, a tak rád dělá krvavé šrámy. Občas lituje svých činů a chtěl by se napravit. Kdo ví, třeba ho něco donutí změnit své chování.

APPEARANCE

Asi sto devadesát centimetrů vysoká postava, která je vysportovaná od všemožných cvičení a sportů, je plná svalů. Pekáč buchet na břiše a svalnaté ruce u něj vyvolávají respekt. Pokud se více zaměříme na jeho oválnou hlavu, můžeme zpozorovat jeho špinavě blonďaté, krátce střižené vlasy. Ty většinou Elliot nosí v rozcuchu, taky kdo by se zatěžoval česáním. Přejdeme-li po obličeji směrem dolů, přejdeme až k jeho očím, které jsou asi dominantou celého obličeje. Barva očí není tak zřetelná. Na světle jsou spíše pomněnkově modré, ve stínu ale chytají spíše nazelenalou barvu. Když pohledem přejdeme ještě níže, můžeme vidět jeho nos. Je velikostně akorát úměrný k jeho obličeji, ani velký a ani malý. Stejně tak jsou na tom i jeho ústa. Narůžovělé rty nekazí dojem pohledného mladíka, spíše naopak. Tvář je zakončená trochu více vystupující zaoblenou bradou, která navazuje na krátký krk. Již zmíněná brada čas od času porůstá lehkým strništěm, které ale pravidelně Elliot holí a nechává tak svou tvář bez vousů, což mu dodává ještě víc na mladistvém vzhledu. Ramena má široká, zvyklá na těžší břímě, které by pro něj nemělo být žádným problémem. Silné paže a větší dlaně s občasným škrábancem, mozolem nebo oděrkou jsou na práci zvyklé také. Jeho pravou ruku zdobí tetování s podobou draka, na které je pyšný a má vyjadřovat jeho duši bojovníka. Nohy jsou cvičené stejně jako celý zbytek těla. Co se týče oblečení, Elliot nejraději nosí tričko s krátkým rukávem, šedou mikinu na zapínání s kapucí, lehce obnošené džíny a nějaké pěkné botasky na zavazování.

PAST

Jako je na Arše pravidlem, i on se narodil jako jediné dítě do rodiny vlivnějšího strážce a starostlivé pečující matky. Jeho rodiče dělali vše proto, aby se z jejich syna stal vzorný muž a zajistil si na Arše dobré místo. Jenže synek se na škole chytil špatné party a začalo to s ním jít z kopce. Nadávky, průšvihy a krádeže se staly denní formalitou a z Elliota se pomalu ale jistě stával postrach celé Archy, čehož si samotní vedoucí představitelé Archy všímali také. Protože byl Elliot ještě teenagerem, za jeho hříchy byli trestáni jeho rodiče, kteří nakonec zaplatili daní nejdražší - byli vypuštěni do vesmíru. Elliotovi byla následně přidělena cela pro jednoho, protože se Arše zdál být až moc nebezpečný. Než se dostal do cely a jeho rodiče byli vypuštěni, byl průměrným studentem a vyučoval se na strážce po svém otci. Zde se také naučil zacházet se zbraněmi a naučil se dovednosti bojových umění, především karate. V cele se mohl věnovat pouze posilování a cvičení, protože jedině to se v cele dalo dělat. Zde také narůstala jeho nenávist vůči Arše. A místo toho, aby se zde uklidnil, spíše ho zdejší prostředí ještě více zkazilo. Od té doby je ještě méně klidnější a trpělivější, naopak se stal až bezcitným.

PRESENT

Jakmile si to v cele užil do svých osmnácti let, byl vybrán spolu s dalšími devadesáti devíti potížisty na nebezpečný let na Zem, aby zde prozkoumali situaci a zjistili, zda se tu vůbec dá žít. Ačkoliv se to může zdát nelogické, za tuto možnost je rád. Žádný dozor, volnost a především svoboda, žádná pitomá cela. Ačkoliv si není jistý, co ho tam dole čeká, těší se. Nemá strach, to mu ani jeho ego nedovoluje. Nejraději by měl celou Zemi jen sám pro sebe. Kdo se mu postaví do cesty a pokusí se mu vzdorovat a nebo nedej bože omezovat, ten ať si ho nepřeje a radši ať mu uhne z cesty. Je rozhodnutý nikomu se nepodřizovat a cestovat po Zemi na vlastní pěst, omezovaný jinými byl už dost na Arše. Chce dělat problémy Arše a vše sabotovat, jen aby se sem ti seshora nedostali, to by potom totiž zase přišel o získanou svobodu a vše by se vrátilo do starých kolejí. Vše chce ale dělat nenápadně a tajně, před ostatními se chce tvářit jako neviňátko a jeho vzhled mu v tom snad pomůže. Kdo si to nechce zavařit, měl by se Elliotovi celkem vyhýbat, jinak nedopadne nejlépe.

STORYLINE

Tato osoba nemá žádné zásadní změny ve svém životě.

CONNECTIONS

Tato osoba si zatím nevytvořila žádné ne/přátele.
 


Actual articles

Advertisement