「E V A N N A K O H O N E N」

29. may 2015 at 16:19 | Drake |  「C H A R A C T E R S」


Tags: Electric Evie, Evietric

Sky People: Delinquent

Status: alive

Age: 18 [eighteen]

Occupation: technician



Property: dýka

STRENGTHS

Evanna je dívka drobnější postavy, o které se často říká, že je jen kost a kůže, vyžle. Proto se tedy dá očekávat, že toho moc neuzvedne a vlastně to ani není od pravdy tak daleko. Fyzické schopnosti však vyvažuje svými vědomostmi a znalostmi. Už od mala se hodně zajímala o různé věci, často ležela v různých dochovaných knihách, které četla. Její asi největší zájem, který se převážně dochoval až do dnešních dob, je hlavně její zájem o vědu a techniku. Vždy se dokázala pohrabat v různých elektrických spotřebičích a předmětech. Dokázala je rozebrat, dát do kupy... později je dokázala i předělat, ačkoliv o tom se moc lidem nechlubila, jelikož ti z ní nikdy nebyl i moc nadšení. Přesto si potají vyráběla z čehokoliv, co našla, malé vynálezy, které třeba dokázali jen počítat příklady, anebo zvládali opakovat po ní její hlas. O elektrických obvodech toho ví tolik, že to snad ani není zdrávo. Z toho důvodu také získala přezdívku - Electric Evie nebo Evietric. Jejími dalšími přednosti je kupříkladu její pohyb, jelikož se dokáže pohybovat tiše a místy i mrštně, čehož využívá hlavně ve chvíli, když se potřebuje někam potají proplížit. Rovněž dokáže najít celkem vhodné schovky, jelikož často mívá stavy, při kterých nechce být nikým ani ničím rušena, a tak utíká do svých tajných skrýší, které dokáže odhalit. Někdy to ani nebývá skrýš v pravém slova smyslu, avšak lidé často nevidí věci, které mají ihned pod nosem. Má poměrně obstojnou fotogenickou paměť - cokoliv přečte, to si pamatuje. Občas to jsou i naprosté kraviny, což nesnáší - je fakt alergická na to, když si zapamatuje jakoukoliv blbost - má pak pocit, že přichází o mozkovou kapacitu pro zajímavější věci. Její další schopností je i její hlas - umí zpívat, čehož si ohromně moc cení, a když má prostor, nebojí se lidem ukázat, co jí bylo od přírody naděleno. Skutečně zbožňuje pozornost.

WEAKNESSES

Asi jako každý člověk, který trochu víc rozumí různé technice, se neumí prát. Maximálně zvládne někoho poškrábat, či pokousat, ale tím asi tak končí. Není to ani kdovíjak dobrá běžkyně, protože se po chvíli vytrvalého běhu prostě zadýchá, a pokud už nemůže, obvykle má tendence někam zalézt. Nebo vylézt - klidně i na strom, jen hlavně když ji ostatní nebudou pronásledovat jak supi. Neumí také pořádně plavat, spíše se tak nějak poplácat na hladině s elegancí dřeva. Její další velkou slabinou je i to, že je barvoslepá. Vidí tedy jen některé barvy, ale opravdu velký problém má s rozeznáváním modré a žluté, ačkoliv se s tím jinak moc nechlubí a tváří se, jakoby se nic nedělo. Evie je jinak poměrně háklivá na různý hmyz - na jakýkoliv hmyz. Ať už to má šest, osm nebo dokonce více nožiček, i tak už je to pro ní problém a zdrhá... co může. Když je vyděšená, běhá asi úplně nejlépe, ale to je spíše taková výjimka.

PERSONALITY

Evanna je poměrně drzá, od nikoho si nenechá nic líbit, a pokud ji někdo pomlouvá, obvykle si to s někým nebojí vyříkat.... tedy vlastně jen vyříkat, jak už jsme si řekli u schopností, moc se prát neumí. Pokud někomu chce skutečně uškodit, pomůže si tím obvykle přestřihnutím nějakého drátku nebo použitím některého ze svých elektronických hraček. Jelikož se celý život stále hrabala v nějakých obvodech, docela se s nimi naučila hrát, a tak pokud chce někomu udělat zle, skutečně se nebojí zajít i k elektřině. Dokonce i na lodi, ve které žili, se často v něčem hrabala, kvůli čemuž na sebe strhávala nežádoucí pozornost a vlastně si i tím dost přitížila. Pokud však někdo pronikne až k jejímu nitru, může poznat, že je, až na menší detaily, poměrně přátelská a dokonce se umí i mile chovat. Nemá moc přátel, protože se neumí otevřít jen tak nikomu, ačkoliv známých má spoustu - je totiž ráda ve středu pozornosti, stále musí mít o věcech přehled a má skutečně ráda, když si jí lidi všímají a obdivují ji - přeci jen, kromě toho, že je technicky zdatná, také docela dost dobře vypadá a navíc i umí zpívat. Ona je prostě dokonalost sama! K tomu všemu je také poměrně dost učenlivá a vnímavá, i přes to, že je obvykle středem pozornosti, umí obvykle sledovat lidi kolem sebe a přitom je vnitřně posoudit. Ačkoliv u ní většina lidí neprojde, přesto chce skutečně zapůsobit na všechny. Co nejlépe. Lidem obvykle říká pravdu do očí, i když se jim nemusí moc líbit. Podobně zachází i se svými přáteli, pokud zrovna nějaké má. Její upřímnost jí už nějaké ty přátelé vzala, ale ona zase není taková citlivka, aby kvůli tomu propadla do sebelítosti. Sama umí odstínit pocity úplně na druhou kolej. Jakoby žádné nebyly.

APPEARANCE

Evie je středně vysoká dívčina, která se svou výškou ani neohromí, avšak ani se v davu neztratí jako naprostý hobit. Ani se svou váhou nijak nevybočuje z normálnosti a mezi ostatní by normálně zapadla. Jakožto každá mladá dívka, i ona už má patřičné ženské partie vyrýsované, ačkoliv co se týče poprsí, zde jí příroda moc nenadělila, avšak s tím se naše Evie moc netrápí. Na rukách má delší prsty, které jí usnadňují práci s elektronickými součástkami. Nenosí na nich žádné prstýnky, protože každý správný technik ví, že to akorát překáží. Kolem bledé tváře se jí vlní zrzavé vlasy, které jí volně spadají až po lopatky. Často je nosívá rozpuštěné, avšak jsou i časy, kdy je nosí spíše sepnuté. Na svět shlíží zelenýma očima, kolem kterých má řadu delších černých řas. Její tváři nechybí ani drobnější nos a vykrojená křivka plných rtů, které při případných úsměvech, či úšklebcích, odhalí řadu bílých zubů. Svou štíhlou postavu obvykle šatí do toho, co se zrovna namane, ačkoliv je pravda, že dokud ještě bývali na lodi, často si své oblečky upravovala, takže občas nějakému triku odebrala rukávy a ty zase našila na jiný kus oblečku, a tak podobně. Vzhledem k tomu, že občas některé barvy nezvládla rozeznat to občas mohlo působit vtipně. Nenosí ani žádné šperky - žádné totiž nemá a ani jí tolik neschází, zvláště když na sebe dokáže dostatečně upozornit už právě svým ošacením.

PAST

Její rodina není kdovíjak bohatá, patří spíše do těch chudších vrstev, které se na Arše nachází, nicméně ani to jí neubralo na její radosti. Od mala se stále měla jak zabavit, a jelikož už jako dítě byla celkem drzá, nebála se vetřít k místním technikům, díky nimž si, místy i potají, začala osvojovat základy techniky. Již brzy se ukázalo, že má na to skutečně talent, jelikož dokázala různé součástky rozebrat, a pak to vše zase složit dohromady. Anebo to rovnou celé předělat. Ostatní jen koukali a smáli se. A tak se brzy stala jejich součástí... tedy skoro, Evie poměrně kašlala na nějakou pracovní dobu nebo docházku, spíše se potulovala po lodi a sestavovala si své robo-kamarády. K tomu používala součástek z dílen, a tak se stávalo, že na ni občas někdo přišel, kvůli čemuž pak měla problém. Evie si z toho však nikdy nic moc nedělala, jednou udělala psí oči, a pak v tom zase pokračovala. Jenže tak to samozřejmě nemohlo jít donekonečna.

PRESENT

Jelikož často loupila součástky a občas je brala i z něčeho již složeného, stalo se, že na ni jednoho dne uhodili a ona byla zavřena do vězení. Bylo to neskutečně divné, nenáviděla to tam, protože nebyla mezi svými lidmi a nemohla sestavovat věci, které ji bavily. Ve vězení strávila několik měsíců, přičemž začala být snad ještě drzejší - odsekávala dozorcům, občas po nich hodila i svým jídlem, čehož pak litovala, ale když je člověk výbušný, občas to prostě nemá lehké. V jednu chvíli dokonce začala využívat svého talentu a začala i z těch pár věcí, které měla na cele, skládat různé součástky nebo rovnou celé předměty. Pochopitelně valná většina z nich nefungovala, avšak Evie, již zkušená všemi svými pokusy, viděla ve všech svých předmětech něco, čemu by trocha elektřiny vdechla "život". Možná díky tomu se na cele tak úplně nezcvokla.

STORYLINE

Tato osoba nemá žádné zásadní změny ve svém životě.

CONNECTIONS

Tato osoba si zatím nevytvořila žádné ne/přátele.
 


Actual articles

Advertisement