「V I C T O R I A M O R G A N」

31. may 2015 at 18:26 | Drake |  「C H A R A C T E R S」


Tags: -

Grounder: Trikru

Status: alive

Age: 21 [twenty-one]
Property: luk

STRENGTHS

Victore je milovnice zbraní. Miluje zbraně všeho druhu a hlavně ví, jak s nimi zacházet. Její nejoblíbenější zbraní je luk. S tím jí to jde opravdu dobře, možná ještě líp. Dále je dost chytrá, svojí chytrost dokáže použít ve všech možných směrech. Nejlépe ale v bojovém umění. Se zbraněmi je opravdová přebornice a dokáže se i docela prát, ale není to tak slavné jako se zbraněmi. Nehraje tolik na sílu, ale na strategii. Vždycky si všechno pořádně rozmyslí než to udělá. Victorie je pěkná podrazačka. Spousta lidí si myslí, že je s nimi opravdu dobrá kamarádka, ale to jsou na jednom velkém omylu. Většinou z nich těží jen ve svůj prospěch a oni jí jsou dá se říct šumák. Je skvělá pozorovatelka, dokáže někoho nehybně pozorovat i hodiny. Lovení je její další silnou stránkou. Dokáže ulovit jak menší zvířata, tak i ta velká. A to buď za pomocí zbraně, nebo nastraží nějakou past. Klást pasti umí celkem dobře, ale kolikrát se jí stane, že se do ní chytí i ona sama. Je velikou milovnicí přírody. Tráví v ní vlastně skoro celý svůj život. Z toho plyne, že se vyzná i v rostlinách. Dokáže rozeznat, co je jedovaté a co není. Od matky se naučila základnímu ozdravování. Ví, jak vyčistit ránu, dokáže podat první pomoct, ví které rostliny jsou léčivé. Prostě ovládá ty základy, ale i s nimi by dokázala zachránit život. Miluje lezení po stromech a z výšek nemá žádný strach. Victorie je taky skvělým společníkem. Spíše pro ty co rádi poslouchají, protože když se ona rozmluví, tak to stojí opravdu za to.

WEAKNESSES

Voda, ano voda je její největší slabinou. Nesnáší vodu. A ještě víc nemá ráda hlubokou vodu. Prostě se hluboké vody bojí a nikdo by jí tam nikdy nedostal. U mytí to začíná a u pití končí, víc ani méně. Má prostě obrovskou fobii z vody. Tahle slabina jí kolikrát dělá obrovský problém. Victore je tvrdohlavá a vždycky si stojí za svým. Prostě pokud si na něčem trvá nikdy jí to nerozmluvíte a to i když moc dobře ví, že to třeba nedopadne nějak dobře. Nedělá si přátele, a když už tak jenom výjimečně. Hraje jenom sama za sebe a nikoho do party nebere a nikomu nedůvěřuje. To že není důvěřivá není taky nic dobrého, protože když to s ní někdo myslí dobře tak on a ho stejně většinou jen využije. Proto má víc nepřátel, než přátel. Vlastně ona nemá žádné. Mezi ostatní groundery zapadá přímo skvěle, ale když se jí nějaký človíček opravdu líbí, tak ho nezabije ani kdyby musela. Není zastáncem toho, že každého živého, co nezná musí zabít, ale každého třetího zabít jí problém nedělá. Proto většinu času tráví někde v lese, kde si číhá na svojí kořist, a když sleduje svůj cíl, tak se stává i ona dost snadným cílem. Mimo vesnici tráví hodně času, takže kolikrát ani není v obraze, co se kde stalo. Když dojde na boj, tak musí mít po ruce jakoukoliv zbraň třeba i nůž, sice se prát umí, ale není to tak slavné jako se zbraní. Proto bez zbraně ani krok.

PERSONALITY

Victorie je mírumilovná vůči lidem. Samozřejmě jenom když jí jsou k něčemu užiteční. Ostatní nemá problém zabít. Kamarádí se jen s těmi lepšími lidmi, ostatní jí jsou úplně šumák a hraje si sama za sebe. Drzost je její. Vždycky musí mít v hádce poslední slovo, jinak to prostě není ona. Je velikou milovnicí přírody a nedá na ní dopustit, kdo jen poškodí její milovaný les, tak to s ním nedopadne dobře. Když má špatnou náladu, nebo když vybuchne, tak ráda mučí lidi, opravdu si užívá to jejich vřískání. Přátelská není vůbec, umí si udělat spíše nepřátelé. Ano, to jí jde opravdu skvěle. Ráda se s nimi totiž pere, ale jak bylo řečeno jenom se zbraní. Když řeší nějaké problémy, tak nejradši zbraněmi a to už stojí za to. Neumí řešit problémy svoje a ani ostatních. Sice je nevyřeší, ale ráda do nich strká nos. Většinou se do toho připlete a hraje si na největší chytračku pod sluncem. Má samozřejmě vždycky pravdu a nikdo jí nikdy nevymluví její názor, už jen když se o to pokusí, tak by mu nejradši vydloubala oči a uřízla nos. Ráda všem rozkazuje a ze všeho nejradši na ně křičí. Opravdu si užívá, když na ně vříská jaký to jsou tupci, to je prostě její. Moc často se to ale nestává, protože svůj život převážně tráví v lese.

APPEARANCE

Victorie je dívka, která z vnějšku vypadá jako mírumilovné stvoření, ale její vzhled klame. Vevnitř je dá se říct bezcitná mrcha, které je skoro všechno někde. Jednu polovinu hlavy má úplně vyholenou. Na té části hlavy má také poměrně rozsáhlé tetování, které se táhne přes celá záda. Na druhé polovině hlavy má normálně vlasy, dlouhé asi po ramena. Vlasy nosí načesané na jednu stranu, tak aby vyniklo to její úchvatné tetování se vzorem rostlin. Mezi oběma stranami má maličký copánek, který je vlastně odděluje. Obličej má takřka dokonalý. Má krásné pronikavě modré oči a má opravdu dokonalý nos, možná ho má drobek do špičky, ale to není tak strašné. Když se na ní poprvé podíváte, tak vám bude připadat, že má krásný a příjemný úsměv, který samozřejmě také klame. Je to úsměv pravé bestie. Má drobek vystouplou bradu, ale to ničemu nevadí. Pořád vypadá dokonale. Celkově postavu má tak akorát. je vysoká asi sto sedmdesát centimetrů, takže její výška je optimální. Victorie není žádná kulturistka, ale taky to není žádné tintítko, prostě tak akorát.

PAST

Victorie se narodila jako každý jiný grounder, ze začátku to byla mírumilovná a křehká holčička. Měla taky oba dva rodiče, kteří se jí věnovali plně jak mohli. Samozřejmě otec chtěl ještě syna, ale matka měla problémy už při prvním porodu, takže by druhé dítě nejspíš nezvládla, a tak nechtěli podstupovat takovému riziku. Matka jí od mala učila všem těm ženským věcem, které jí moc nezajímali. Jediné co pochytila bylo uzdravování. Jelikož její matka byla místní léčitelka, tak jí učila různým základům a jí to opravdu moc bavilo, ale to bylo asi jediné. Spíš následovala svého otce a jemu to nevadilo, protože si vždycky přál syna. Učil ji umění se zbraněmi a také ji učil lovit. Ze všech těch zbraní se jí nejvíc zamlouval luk, a tak se rozhodla s ním naučit co nejlíp. Chodila na různé cvičení. její otec jí naučil s nožem a se všemi těmito menšími zbraněmi. Chtěla se stát válečnicí kmenu Trikru, ale nepodařilo se jí to, protože prý byla moc křehká a vůbec nevypadala jako válečnice. Vzala si to k srdci a tím zahodila celou vesnici za hlavu. Nechtěla s nimi mít vůbec nic společného. Když jednou šla s otcem do lesa, tak je napadla kyselá mlha. Její otec byl už docela starý, a tak nedokázal uprchnout. Od té doby se její celý život změnil. Vyčítá si smrt svého otce, nedokázala se s tím smířit a už ani nedokáže. Tohle byl ten přelom, kdy se z ní stal a ta bezcitná mrcha, která vidí ráda trpět ostatní. Proč taky ne, její otec taky před smrtí trpěl.

PRESENT

Od smrti svého otce ji ve vesnici zbyla jenom matka. Se kterou netráví moc času. Navykla si na život v lese. Tam jí totiž nic neschází a je tam hlavně šťastná. Celé dny chodí a objevuje nová místa, nové věci. Prostě všechno nové. Miluje přírodu a nedá na ní dopustit. Děsí okolní lidi, kteří chodí po lese a nepatří do jejich vesnice. Je to jedna z jejích největších radostí. Ráda po nich střílí šípy, ale naschvál se netrefí, prostě to schytá strom kousek od oběti a ona si jen užívá ten křik a zběsilý útěk. To jí vždycky spraví náladu. Ostatní groundeři o ní říkají, že není v pořádku. Ale ona asi fakt není. Od smrti svého otce se tak docela zbláznila. I když si to nepřipouští. Jejím hlavním cílem je povraždit všechny co žijí v Mount Weather, prostě všechny. Zabili jí přeci otce. Kdyby jen dostala po ruku nějakého člověka z hor, nějakého jejich vojáka. Pořádně by ho mučila a nakonec by ho nechala dlouho umírat.

STORYLINE

Tato osoba nemá žádné zásadní změny ve svém životě.

CONNECTIONS

Tato osoba si zatím nevytvořila žádné ne/přátele.
 


Actual articles

Advertisement