「E L I Z A B E T H R O D R I G U E Z」

7. december 2015 at 19:51 | Drake |  「C H A R A C T E R S」


Tags: Eliz, Fox

Sky People: Delinquent

Status: alive

Age: 17 [seventeen]

Occupation: warrior

Main weapon: machete


Property: mačeta

STRENGTHS

Elizabeth skvěle ovládá bojové umění. Dokáže se skvěle prát bez zbraní i se zbraněmi. Ty na blízko jsou pro ni samozřejmě lepší, ale i s lukem by se možná trefila. S větší pravděpodobností by ale trefila sebe, i když to asi není moc možné, ale ona by to dokázala. Dále v čem je poměrně dobrá je stromolezectví. I když to na Arše nebylo tak moc možné. Lezla tam po všem po čem se dalo a kolikrát z toho měla i problémy, ale ona to nevzdávala a pokračovala furt. Elizabeth je vůdčí typ, a když se dostane do vedení, tak je ta nejlepší. Dokáže vést dost velkou skupinu a dokáže ji také udržet a s tím je spojena i její krása. Stačí si nějak podmanit nějakého fešáka, po kterém ostatní holky šílej a už to má v kapse. Používá ho pak jako loutku ve své hře. To, co řekne to se prostě musí udělat, jinak se jí to nelíbí, a když se jí něco nelíbí, tak to bude mít ten člověk vážně špatný. Buď ho zmlátí a nebo nechá někoho udělat tu špinavou prácičku za sebe, to už jí je jedno. Dokázala nakopat zadek už pěkný řádce kluků a to jí pomohlo, aby z ní všichni měli respekt. Stačí,aby si dupla a je to. Je to pěkná mrcha, a když už někoho nepřesvědčí vyhrožováním, tak z té osoby udělá totálního blbce a sama s brekem uteče za někým, kdo jí má rád. Tím pádem je tou zlou ta osoba. Dokáže skvěle přesvědčovat. Stačí, aby si zahrála na city a má všechno v kapse. V přírodě se celkem vyzná a dokáže se v ní orientovat. I když to je skoro nemožné, tak ji nějaké knížky zůstali po dědečkovi, který je nejspíš má po svém tátovi a takhle to mohlo jít do nekonečna. Ona se tím naučila základům přežití v přírodě, jak celkově asi příroda vypadá, co tam na ní muže čekat za nebezpečí a taky jaké tam jsou a nejsou nebezpečné rostliny. Jelikož se to asi všechno mohlo za těch sto let změnit. Ona ale doufá, že to někdy využije.

WEAKNESSES

Její největší slabinou jsou zbraně na dálku. Občas se jí s nimi povede střílet, ale kolikrát ublíží sama sobě, takže tak. Není v nich problém jenom když je používá ona sama, ale když je používá někdo proti ní. Neví jak se pořádně chovat, jak se schovávat a jak vykrývat střely. Maximálně kdyby ji dal do ruky někdo nějakou pistoli, tak to by ještě zvládla, ale možná i ne. Ona z těchto zbraní má respekt a částečně se jich i bojí, proto si radši ponechá svoji mačetu. Neumí plavat, tak kdo by taky z archy uměl plavat. Je možné že někdo jo, ale ona prostě ne. Dávala přednost tomu lezení a hluboké vodě se vždycky vyhýbala. Jinak ji voda nedělá problém. Začne ji ten problém dělat až když ví, že v ní nestačí. Na loď a do ničeho takového na vodě by nevlezla, protože z toho má strach. Krom toho se bojí i těch různých potvor, co v té vodě mohou žít, takže je radši, když vidí až na dno, a ví co tam čekat, než se nechat překvapovat. Nesnáší překvapení. Jestli ji někdo chce překvapit, i když to myslí kolikrát dobře, tak mu napálí a nebaví se s ním. Natož když ji někdo vyleká, to je pak úplně nepříčetná. Seřve všechny kolem ní, a pokud se ještě někdo bude tvářit jakože to byla sranda, tak ho zkope, že ho ani vlastní rodiče nepoznají. To je ta další nevýhoda. Nedokáže se pořádně ovládat, a tak neví kdy má dost. Jestli se s někým pustí do rvačky sama, tak je schopná ho i zabít, pokud nezabije on ji. Je taky dost výbušná, ale to z toho plyne taky. Nezkoušejte ji vytáčet, protože jí stačí vážně málo. Jediné kdy se umí držet je když je v blízkosti někdo, kdo se jí opravdu líbí, to je pak jak vyměněná. Nikdo nesmí prokouknout jaká je ve skutečnosti mrcha, protože jinak toho člověka bude mučit, a nakonec ho klidně i zabije.

PERSONALITY

Elizabeth dokáže být mírumilovný človíček, který by neublížil ani mouše, ale to se jen přetvařuje. Ve skutečnosti by tu mouchu mučila a nakonec by ji oddělila křidýlka a nožičky. Ona je člověk, se kterým byste nechtěli přijít do sporu, protože by to pro vás nedopadlo dobře. Ona se umí ze začátku pěkně přetvařovat, ale chvilku ji štvěte a dostanete za uši. Často nechává špinavou práci dělat někoho jiného, ale když se do toho opře sama, tak to dopadne fakt špatně. Ona dokáže být hodná a dělat že vás poslouchá, ale ve skutečnosti se zase přetvařuje. Ona je v tom přetvařování vážně dobrá, ale ve skutečnosti to je vážně velká mrcha. Málo lidí, kteří poznali jaká doopravdy je, tak už nejspíš ani nežijí. Někam je zahrabala nebo bůhvíco s nimi udělala. Ve svůj prospěch si dokáže hrát na city, takže se tak uvěřitelně rozbrečí, že jí na to všichni skočí a ještě jí začnou litovat jaká je to chudinka. Čert ví, kde se v ní tahle povaha vzala, ale ona je takováhle škůdkyně už od mala. Taky na co si ukáže, tak to má. Hrozně ráda rozkazuje a je taky ráda středem pozornosti, ale musí být dobrým středem pozornosti. Nesmí to být něco, jakože se jí někdo směje nebo tak. To zase vybouchne jako atomová bomba a následky jsou katastrofální. V povaze má také ničení věcí. To dělá strašně ráda, ale nesmějí ty věci být její. Strašně ráda ty věci ničí. Opravdu si pak libuje, jak někdo brečí nebo nadává. Taky jako správná mrcha ráda škodí malým dětem. To je její další koníček. Děti bude mít ráda jenom svoje, jinak ostatní nesnáší. Samozřejmě jestli je někdy bude mít. Je pěknou lhářkou. Máloco se jí dá věřit, ale tak budiž. Ono jí to vyhovuje a všechno si strašně ráda přikrášluje. V tomhle je skvělá, a tak jí všichni věří i totální nesmysly. Ona dokáže být hodná, ale to jen výjimečně, a to se jí musí opravdu chtít.

APPEARANCE

Elizabeth má asi metr sedmdesát vysokou a štíhlou postavu. Má malý kulatý obličej a uprostřed něho se tyčí špičatý nosík. Má zelenomodré oči, které v kontrastu s jejími zrzavými vlasy opravdu září. Často se usmívá. Aby byla dokonalá, tak ten úsměv nesmí vynechávat. Ona si o sobě myslí, že je dokonalá, ale chce být ještě dokonalejší, a tak ze sebou podle toho zachází. Pečuje o sebe dennodenně a chce vypadat krásně. Hygiena je pro ni na prvním místě. Aby ona neměla jeden den umyté vlasy, tak by se nejspíš zbláznila. Pokud už si je delší dobu nemyje, ale to se téměř nestává, tak si vlasy stahuje do gumičky a nechává si jenom culík. To se jak bylo řečeno tak často nestává, protože ona si ty vlasy musí mít pořád. Ráda se s nimi chlubí, protože zrzavé vlasy nejsou tak všední, takže si je nechává rozpuštěné. Vlasy má dlouhé asi do poloviny zad. Nechce se stříhat. Jenom zastřihnout konečky a tím to končí. Obléká se tak normálně. Nechodí jako Barbie, ale ráda se nalíčí. S oblečením to má tak, že dává přednost sportovnějšímu oblečení jako tílko a kraťasy nebo něco takového. Ráda sportuje. Běhá a tak. Díky tomu taky tak vypadá její postava, kterou má dá se říct opravdu dokonalou. Vzhledově vypadá, jako příjemné děvčátko, ale to je jen první dojem. Hodně lidí dává na první dojem a to je u ní dobře. Popravdě se tak snaží i vypadat. Jako nevinná holčička, která za nic nemůže a přitom má prsty ve skoro každém průšvihu. Nechce mít nějakou nabušenou postavu. Prostě štíhlá, tak aby se všem líbila, a aby byla dost rychlá, protože to ona potřebuje. Ráda o svůj vzhled pečuje a vlastně o něj pečuje neustále. Furt si češe vlasy, upravuje oční linky a tak, ale snaží se to dělat nenápadně, aby si někdo nemyslel, že to je nějaká namyšlená Barbínka. Ve skutečnosti trochu namyšlená je ale to je vedlejší. Na prsa by moc kluků nesbalila, protože nemá žádné veliké vnady, ale pro ní jsou akorát a je s nimi spokojená.

PAST

Elizabeth se narodila na Arše milujícím rodičům. Měli ji opravdu rádi. Radost sdíleli se všemi. Všude chodili s ní a věnovali ji veškerý svůj čas. Když jí byli asi tři roky, tak se stalo něco, co jí změnilo život. Matku za nějaký přestupek. Nikdy se nedozvěděla proč. To byl osudový moment. Chvíli ta jejich rodina fungovala i bez matky, ale pak se to celé zhroutilo. Otec začal abnormálně pít. Pil od rána do večera. Nikdo nějak nechápal, jak na ten alkohol mohl brát peníze, ale nějak se stalo. Malá Elizabeth tedy celé dny trávila skoro sama. Otec ji sice nikdy nebil, ale byla mu prostě ukradená. Do práce sice chodil, ale vracel se z ní opilí na mol. Prostě nevěděla, co s tím má dělat. Budovala si zlost proti hlavním lidem z Archy. Jenomže tu zlost si vybíjela na nevinných spolužácích a tak. Brala jim věci, ničila je. Neměla moc kamarádů, až když byla drobek starší, tak to bylo něco jiného. Začala je využívat. Dělala si kamarády jen ty, které potřebovala. Měla ve škole hodně problémů, protože na všechny kašlala. Když jednou poslala slušně řečeno do kelu svojí třídní, tak to bylo hodně těžké. Měla takové problémové období, ale ona nesekala latinu nebo tak nějak. Dělala ještě větší bordel. Všechny hnusně urážela. Byla protivná. Doma byla furt sama, nebo uklízela po tátovi, ale to se nikdo nesměl dozvědět, jinak by ho asi zabila. Jednou, když si vzala drobek velké sousto, že ukradne něco od těch vyšších lidí na arše. Byla na tom vážně dobře. Už skoro byla pryč, ale náhoda je blbec a zrovna se něco řešilo u nich v bytě. Přišli na jejího tátu, že je v práci opilý a tak. Z nepochopitelného důvodu jim prolezli všechny věci a dokonce i ty její. Dokonce prohledali i ji, a když zjistili, že má u sebe něco, co se nedá jen tak sehnat, tak jim došlo, že to ukradla a už to jelo. Zavřeli ji. Jediné, co ji asi v tu chvíli zachránilo byla možnost letět na zemi.

PRESENT

Pár let si prožila v nebeském boxu, znuděná a otrávená. Chtěla všechny zničit, byla z toho úplně šílená, a proto jí museli dát na samotku. Tam to pro ní bylo ještě horší, protože neměla žádný lidský kontakt. Občas z toho měla pěkný halucinace z toho všeho jak šílela, ale i tak se pokoušela udržet silná a říkala si, že zbývá ještě pár dní a nechají jí jít do temna. Bylo to pro ní hrozná představa, jelikož se velice bála smrti, ale zavřená v boxu pro ní bylo horší než smrt. V boxu byla prázdnota, nic pro co žít, ale stále věřila, že přijde nějaká spása. Protože to přece nemohl být konec. Nakonec se tak i stalo. Po tolika měsících trápení jí vzali ven. Nevěděla, co se to kolem ní děje. Jelikož dosáhla svých 18 let, tušila že je to nejspíš její konec do té doby, než jí vysvětlili o co tu vlastně jde. Oznámili jí, že je všech 100 delikventů posláno na zem, aby zjistili zda je Země opět obyvatelná. Její pocity v tu chvíli byly zmatečné. Byla vyděšená, nadšená a nedočkavá. Nevěděla, co od toho očekávat. Mohli je i takovým způsobem poslat na smrt, vždyť může být Země stále neobyvatelná nebo tam může být něco, co je zničí. Jenže nebyl žádný útěk a tohle odmítnout nemohla. Dostala 2. šanci, je potřeba to využít a možná jí dopad nezabije, ale co může očekávat, je to pro ní a všechny ostatní kriminálníky neznámé. Jak moc jí život na Zemi změní a zda vůbec něco takového přežije?Konečně se jí poštěstilo se nějakým způsobem zachránit z toho strašného vězení. Nikdo ji tam nenavštěvoval ani nic podobného. Byla tam jenom sama za sebe. Ani neví, jak dopadl její otec. Jestli vůbec ještě žije. Jestli ne, tak se z ní stává sirotek a už bude na všechno sama. Ve vězení si udělal pár přátel, ale i pár nepřátel. Nedokáže být dlouhou dobu příjemná. S tou její povahou to je nemožné. Byla tam na jednu stranu ráda, protože nemusela koukat na svého otce, ale na druhou stranu jí to přišlo strašné, protože nemohla pokračovat ve svých aktivitách. Krást, mlátit, šikanovat a všechno možné. Když konečně přišel den, kdy odcestovali všech sto delikventů, tak byla nesmírně šťastná. Nevěděla, jestli to vůbec přežije a jestli vůbec dokáže ten zemský vzduch dýchat. Všechno tohle se jí poštěstilo, a ona žije spokojeně na zemi s ostatními delikventy. Snaží si tam udělat co nejméně nepřátel, ale někdy to tak prostě nejde. Už jich pár má, ale nikdo zatím neprokoukl jaká to je doopravdy mrcha, a tak si muže ještě v klidu pískat. Jejím cílem je dostat se mezi hlavní lidi, co mají slovo. Chce mít všechny ve svých rukou a je jí jedno, že by to možná i nezvládla, prostě chce aby ji všichni poslouchali, a proto dělá všechno proto. Na zemi zastává roli válečníka. Moc lidí na ní nedá, protože vypadá jako příjemné děvče, ale zkuste ji naštvat. Sběratelství jí vůbec nebaví, ale je jedna z mála co tuhle dovednost mají, a tak i když nechce musí třídit rostliny. Nejradši by všem podstrčila nějaký jedovatý, aby se jich zbavila, ale ví, že by tam sama nepřežila, a tak si žije klidný život s tou obrovskou partou. Sem tam vybouchne a sem tam dá někomu pořádnou nakládačku, ale na to všechno se často zapomíná, a tak je pořád taková ta milá holka. Pro některý, který ji ještě neznají, tak nepředstavuje žádnou hrozbu, ale to jen protože ji ještě neznají.

STORYLINE

Tato osoba nemá žádné zásadní změny ve svém životě.

CONNECTIONS

Tato osoba si zatím nevytvořila žádné ne/přátele.
 


Actual articles

Advertisement