May 2016

「D U E L I N G A R E N A」

29. may 2016 at 23:24 | Drake

Soubojová aréna slouží k získávání bodů boje (fight points). Získat lze až 100 bodů. Když dosáhnete nejvyšší počtu bodu, neznamená to, že vám zůstanou. Body můžete ztratit dvojím způsobem, buď je prohrajete při boji nebo jste dlouhodobě neaktivní v celkové hře. Jestliže nemáte žádné body a jste stále na 0, nemůžete jít do mínusu a bojovat stále smíte, žádné body tím tedy neztratíte. Při souboji můžete získat a ztratit 1-5 bodů podle kvality boje a o jak moc dobře nebo špatně jste si vedli proti protivníkovi.

Pokud máte zájem se pustit do boje, můžete se zapsat do komentáře. Poté se v nejbližší době vygeneruje protivník a data možných soubojů, který si sami se svým protivníkem vyberete. Jestliže nebude nikdo dlouhodobě k nalezení nebo budou jen samí silní protivníci, bude Vám k službám Vypravěč. Též si můžete sami někoho vyzvat. Aby se boj schválil, musí mít protivník o 10 bodů méně nebo více. Vždy při bojích by měl být aktivní admin, aby zhodnotil celkový výsledek.

[Přístup k bojím mají zatím pouze jen zemšťané. Avšak body mohou získávat i ostatní obyvatelé Země nebo Archy (např. akce, od admina...). Později pokud budou skaikru úspěšní a nezabijí je dřív zemšťané nebo jiné katastrofy, budou mít třeba možnost jednou navštívit soubojovou arénu.]

HODNĚ ŠTĚSTÍ
  • Najdete zde všechny možné boje, které se v nejbižší době uskuteční nebo proběhly za poslední měsíc.

datumvyzyvatelprotivníkvýhra
----